I N F O R M A C J E
O SZKOLE
S P O R T
SZKO�A PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
KADRA
RODZICE
ABSOLWENCI
Pełna treść artykułu
Półkolonie 2012 w Zespole Szkół Sportowych zakończ [data utworzenia: 2012-07-15 ]
 
 Półkolonie 2012
w Zespole Szkół Sportowych zakończone!

Przez pierwsze dwa tygodnie lipca uczniowie z aleksandrowskich szkół podstawowych mogli aktywnie spędzić czas w naszej szkole. W półkoloniach wzięło udział 120 uczniów. 
 Czasu na nudę nie było. Uczestnicy wypoczynek spędzali  na sportowo. Każdego dnia poszczególne grupy mogły rozegrać mecze w siatkówkę, koszykówkę, pin-ponga czy tralambule oraz mecze piłki nożnej. Najmłodsi  milusińscy mieli  zorganizowane zabawy ruchowe i różnego rodzaju konkurencje sportowe. Została rozegrana koloniada…
 Półkolonie to nie tylko sport jak przystało na szkołę sportową,  ale to również zajęcia plastyczne, muzyczne. W pierwszym tygodniu uczestnicy mogli spróbować swoich sił  w ceramice- lepili z gliny figurki pod kierunkiem  p.Agaty Olszackiej,  które  po wypaleniu mogli  pomalować. Taka figurka niewątpliwe jest miłą pamiątką z półkolonii. W celu schłodzenia temperatury powietrza, uczestnicy byli w kinie na filmach: „Goryl Śnieżek” oraz „Piraci”. Jako, że wakacje to czas zabawy i beztroski zabawa w Sali zabaw Alexander  była jak najbardziej trafiona w gusta milusińskich. W drugim tygodniu każdy mógł sprawdzić się w roli kucharza przygotowując różnego rodzaju sałatki, pasty a najstarsi gotowali knedle ze śliwkami. Wszystko to przygotowywali pod fachowym okiem pani Karoliny Kowalczyk- Bartczak z Akademii Atrakcji.
  Jak wakacje to obowiązkowa  wizyta w Łódzkim ZOO…
Ponadto w poszczególnych grupach wychowawczynie przygotowywały różnego rodzaju konkursy tak, aby każde dziecko mogło wyrazić swoją osobowość i swój talent.
     Każdego dnia dzieciaki otrzymywały słodką bułkę wraz z herbatą i cytryną na tzw. drugie śniadanie. Bułki otrzymaliśmy bezpłatnie od aleksandrowskich piekarni i cukierni. Ponadto uczestnicy mogli posilić się dwudaniowym obiadem.
Każdy uczestnik półkolonii w formie nagrody otrzymał bezpłatne bilety na pływalnie „Olimpijczyk” do wykorzystania  podczas wakacji. Bilety te zostały ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Aleksandrowie Łódzkim.
 Wszystkim uczestnikom półkolonii życzymy
udanych i niezapomnianych wakacji !!!

 

Szczególne podziękowania za wsparcie i życzliwe słowo chcielibyśmy złożyć:

  • Państwu Szewczyk, Piekarnia Chyła
  • Panu P. Panek, Cukiernia Pychotka
  • Państwu Stefańczyk, Piekarnia Stefańczyk
  • Państwu Barańskim, Cukiernia Barański
  • Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Aleksandrowie Łódzkim
  • P. E. Grochulskiej Partnerstwo na rzecz Aleksandrowa Łódzkiego  
[ Strona Główna ]

G A L E R I A   Z D J Ę Ć | kliknij na zdjęciu aby powiekszyć
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 


Wyszukiwarka
PROJEKTY I PROGRAMY
Szkoła posiada nowoczesną pracownię komputerową i Multimedialne Centrum Informacji z projektu współfinansowanego przez Unię Europejską
 Socrates Comenius
ADMINISTRACJA