Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/13 [data utworzenia: 2012-09-04 ]
 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/13
03.09.2012r. w poniedziałek, odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013.
 Pani Dyrektor Elżbieta Głowacka powitała przybyłych gości, nauczycieli, rodziców oraz uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Wszyscy zgromadzeni z uwagą słuchali informacji na temat zmian jakie zaszły w szkole podczas wakacji.
 Dobrej zabawy, miłej nauki i osiągania samych sukcesów w podejmowaniu nowych obowiązków szkolnych życzyły uczniom panie: Iwona Dąbek - Sekretarz Gminy oraz Przewodnicząca Rady Rodziców - Małgorzata Grabarczyk.
 Program artystyczny wykonali uczniowie z klas IIa, IIb, Va, Vb. Treść piosenek i wierszy nawiązywała do wspomnień  z II wojny światowej, radosnych chwil minionych wakacji oraz życzeń sukcesów w nowym roku szkolnym.