Wycieczka rowerowa klas I gimnazjum [data utworzenia: 2012-10-01 ]

Wycieczka rowerowa klas I gimnazjum
do Lutomierska

26 września klasy Ia i Ib  gimnazjum wybrały się pod opieką wychowawców Anny Pietrzak i Stanisława Borzęckiego na wycieczkę rowerową do Lutomierska. Wszyscy uczniowie byli bardzo zdycsyplinowani, gdyż opiekunami byli dodatkowo nauczyciele i rodzice, w sumie 9 osób.
 Trasa wycieczki prowadziła urokliwymi dróżkami Aleksandrowa, Rąbienia, Krzywca, Bechcic i Lutomierska. Uczestnicy wycieczki mieli okazję poznać historię klasztoru w Lutomiersku, wysłuchać krótkiego koncertu organowego, obejrzeć wystawę archeologiczną oraz odpocząć przy ciepłej herbacie.
 Pogoda fantastycznie wynagrodziła trudy pedałowania. Zadowoleni, pełni wrażeń i uśmiechnięci wróciliśmy do Aleksandrowa. Już planujemy kolejne wycieczki.
 Anna Pietrzak