Wycieczka rowerowa klas I gimnazjum [data utworzenia: 2012-10-01 ]

Wycieczka rowerowa klas I gimnazjum
do Lutomierska

26 wrzenia klasy Ia i Ib  gimnazjum wybray si pod opiek wychowawcw Anny Pietrzak i Stanisawa Borzckiego na wycieczk rowerow do Lutomierska. Wszyscy uczniowie byli bardzo zdycsyplinowani, gdy opiekunami byli dodatkowo nauczyciele i rodzice, w sumie 9 osb.
 Trasa wycieczki prowadzia urokliwymi drkami Aleksandrowa, Rbienia, Krzywca, Bechcic i Lutomierska. Uczestnicy wycieczki mieli okazj pozna histori klasztoru w Lutomiersku, wysucha krtkiego koncertu organowego, obejrze wystaw archeologiczn oraz odpocz przy ciepej herbacie.
 Pogoda fantastycznie wynagrodzia trudy pedaowania. Zadowoleni, peni wrae i umiechnici wrcilimy do Aleksandrowa. Ju planujemy kolejne wycieczki.
 Anna Pietrzak