Dzie Edukacji Narodowej 2012 [data utworzenia: 2012-10-23 ]

"Wyksztacenie to dobro,
ktrego nic nie jest w stanie nas pozbawi".

J. Menander
 12 padziernika 2012 r. w naszej szkole obchodzono Dzie Edukacji Narodowej.
Z tej okazji odbyy si uroczyste apele w kadej grupie wiekowej z udziaem dyrekcji szkoy, nauczycieli, pracownikw administracji i obsugi.
 Cz artystyczn  w modszej grupie wiekowej przygotowaa klasa II b  wraz z wychowawczyni pani Katarzyn Hya. Program utrzymany by w wesoym nastroju. Wzbogaciy go  piosenki piewane przez klas, a podkad muzyczny wykonany by na gitarze przez pani Elbiet Romanowicz. Na ,,maej scenie” wystpiy i  piknie recytoway wierszyki rwnie dzieci z oddziau przedszkolnego. Na zakoczenie uczniowie wrczyli nauczycielom drobne upominki.
 Uczniowie z grupy wiekowej IV-VI mogli obejrze program artystyczny przygotowany przez klas IV b pod opiek pa Elbiety Romanowicz i Marzeny Samulskiej. Artyci piosenkami, wierszami i scenkami na wesoo wyrazili swoj wdziczno wszystkim pracownikom owiaty:
 „Kochani nauczyciele, bdcie wci z nami!
yczymy Wam szczcia na nastpne lata –
Niech yje i rozkwita nasza owiata”

Apel w gimnazjum przygotowany zosta przez Samorzd Uczniowski pod kierunkiem opiekunw p. Anny Pietrzak oraz p. Bartomieja Grzanka.
 Uczniowie zaprezentowali histori powstania i ksztatowania si szkoy na wiecie na przeomie wiekw. Apel uwietni wystp Justyny Sikory, ktra zapiewaa jeden  ze szlagierw wspczesnej muzyki anglojzycznej. Miym akcentem byo obdarowanie nauczycieli sodk niespodziank.
  Na kadym apelu pani Elbieta Gowacka dyrektor szkoy skadaa wszystkim pracownikom owiaty najlepsze yczenia oraz doceniajc ich prac wrczya Nagrody Dyrektora. Otrzymali je:
  Nauczyciele:
·    p. Tomasz Drab
·    p. Anna Drabczyska
·    p. Elbieta Jurek
·    p. Roman Karasiak
·    p. Grayna Kwiatkowska
·    p. Grzegorz Przybysz
·    p. Marzena Samulska
·    p. Kazimierz Tomczyk
·    p. Magdalena Wojciechowska
  Pracownicy administracji i obsugi: