WYCIECZKA PO WOJEWDZTWIE DZKIM [data utworzenia: 2012-11-13 ]

WYCIECZKA PO WOJEWDZTWIE DZKIM
 Z inicjatywy Pani Ilony Rafalskiej- radnej Sejmiku Wojewdztwa dzkiego uczniowie naszej szkoy pod kierunkiem p.Magdaleny Kalista wzili udzia w konkursie turystyczno – krajoznawczym zorganizowanym przez Stowarzyszenie „ Film – Przyroda – Kultura” objtym patronatem Marszaka Wojewdztwa dzkiego Pana Witolda Stpnia. Haso przewodnie konkursu to: „Turystyczne skarby dzkiego – wyprawa 2012”.
 Celem konkursu byo pogbienie wiedzy z dziedziny historii, kultury i przyrody Ziemi dzkiej, wskazanie walorw turystyczno – krajoznawczych i rekreacyjnych wojewdztwa dzkiego. Zadaniem uczniw byo przygotowanie  dokadnego  programu
z uwzgldnieniem kosztw wycieczki.
 Nasi uczniowie przygotowali taki plan i wygrali! Klasa II B gimnazjum pod opiek p.Magdaleny Kalista i p.Renaty Rzepeckiej wyruszy a na wypraw 15 i 16 padziernika. Trasa wycieczki obejmowaa:
- Muzeum Tradycji Niepodlegociowych w odzi
- Termy w Uniejowie
- Zamek w czycy
- Paac Poznaskiego w odzi
Koczc zwiedzanie uznalimy, i nie trzeba daleko szuka ciekawych miejsc - mamy ich mnstwo wok siebie i niestety czsto o tym zapominamy!