Egzamin Ósmoklasisty 2024

Uczniów klas VIII oraz rodziców proszę o zapoznanie się zamieszczonymi informacjami/dokumentami dotyczącymi organizacji i przeprowadzenia egzaminu ósmoklasisty w roku szkolnym 2023/2024.

Egzamin zostanie przeprowadzony w dniach 14-16.05.2024 r.

Najważniejsze terminy:

• do 30.09.2023 należy złożyć wypełniony załacznik nr 3a dotyczący wyboru języka obcego
  • do 16.10.2023 należy złożyć opinię poradni psychologiczno-pedagogicznej na podstawie której zostaną ustalone dostosowania form i warunków przeprowadzenia egzaminu ósmoklasisty  (nie dotyczy to uczniów, których opinie są już dostarczone do szkoły)
  • do 21.11.2023  dyrektor szkoły poinformuje rodziców o proponowanych sposobach dostosowania warunków i form przeprowadzenia egzaminu ósmoklasisty
  • do 24.11.2023 rodzice zobowiązani są do podpisania w szkole oświadczenie o korzystaniu lub nie korzystaniu ze wskazanych sposobów dosotowania

Szczegółowe inofmracje dostępne są w poniższych załącznikach oraz na stronie OKE:

https://lodz.oke.gov.pl/egzamin-osmoklasisty/harmonogram-3/ http://komisja.pl/info.php?i=322

Data dodania: 2019-09-23 11:35:54
Data edycji: 2023-09-11 22:05:22