Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Zimowiska - harmonogram zajęć w II tygodniu

Zimowiska - harmonogram zajęć w II tygodniu

 

Harmonogram zajęć w II tygodniu zimowisk

(20.01.2020 - 24.01.2020)

 

          20.01

       21.01

     22.01

    23.01

      24.01

Grupa I

7.00 - 17.00

p. Marta Rusołowska

 

sala B2 (parter)

7.00 - 8.00 zbiórka

8.30 śniadanie

9.30 - 10.30 miecze LEVEL

12.00 obiad, podwieczorek

13.00 - 14.00 figloraj

14.30 - 16.00 zajęcia na terenie szkoły

16.00 - 17.00 rozejście się dz. do domu

7.00- 8.00 zbiórka

8.30 śniadanie

10.30- 11.30 warsztaty w Pizzerii

12.20 obiad, podwieczorek

13.00 - 14.00 basen

14.30 - 16.00 zajęcia w szkole

16.00 - 17.00 rozejście się do domu

7.00- 8.00 zbiórka

8.30 śniadanie

8.30- 10.00 Robolandia - warsztaty z klockami Lego

12.00 obiad, podwieczorek

14.00  kino Cinema City, film ,,Doktor Dolittle”

ok. 17.00 powrót do szkoły, rozejście się do domu.

7.00- 8.00 zbiórka

8.30 śniadanie

9.30- 10.30 zumba LEVEL

12.00 obiad

13.00 - 15.00  sala zabaw ANCYMONDO

15.30- 16.00 zajęcia na terenie szkoły

16.00- 17.00 rozejście się dzieci do domu.

7.00 - 8.00 zbiórka

8.30 - śniadanie

9.00 - 10.00 warsztaty ,, Zagraj z nami”

12.00 obiad

13.45 - 14.30 koncert muzyczny Orkiestry Pana Feliksa.

14.45 -16.00 zajęcia na terenie szkoły.

16.00 - 17.00 rozejście się dz. do domu.

Grupa II

7.00 - 17.00

p. Lilla Mianowska

 

sala B 105 (piętro)

7.00 -  8.00 zbiórka

8.30 śniadanie

9.30 - 10.30 zumba- LEVEL,

12.00 obiad,

13.00 - 14.00 figloraj

14.40 - 16.00 zajęcia na terenie szkoły (sportowe, komputerowe, plastyczne, gry stolikowe itp.)

16.00 - 17.00 rozejście się dz. do domu.

 

 

 

7.00 - 8.00 zbiórka

8.30 śniadanie

10.30 -11.30 warsztaty w Pizzerii

12.00 obiad, podwieczorek

13.00 - 14.00 basen

14.30 - 16.00 zajęcia na terenie szkoły,

16.00 - 17.00 rozejście się dz.do domu.

 

 

7.00 - 8.00 zbiórka

8.30 śniadanie

10.15 - 11.45 warsztaty Robolandia

12.00 obiad, podwieczorek,

14.00  kino Cinema City, film ,,Doktor Dolittle”

ok. 17.00 powrót do szkoły, rozejście się dz. do domu.

 

7.00 - 8.00 zbiórka

8.30 śniadanie

9.30 - 11.30 sala zabaw ANCYMONDO

12.00 obiad, podwieczorek

13.30 - 14.30 magik - LEVEL

15.00 - 16.00 zajęcia na terenie szkoły (sportowe, komputerowe, gry i zabawy grupowe, plastyczne)

16.00 - 17.00 rozejście się dz. do domu.

7.00 - 8.00 zbiórka

8.30 śniadanie

10.00 - 11.00 warsztaty ,,Zagraj z nami”

12.00 obiad

13.45 - 14.30 koncert muzyczny Orkiestry Pana Feliksa.

14.45 - 16.00 zajęcia na terenie szkoły

16.00 - 17.00 rozejście się dz. do domu.

 

Grupa III

7.00- 17.00

p. Magdalena Gettner

 

sala B3 (parter)

 

7.00-8.00 zbiórka

8.30 śniadanie

9.30 - 10.30 -szermierka LEVEL

12.00 obiad, podwieczorek

14.00- 15.00  figloraj

15.30- 16.00 zajęcia na terenie szkoły

16.00- 17.00 rozejście się dz. do domu.

7.00-8.00 zbiórka

8.30 śniadanie

9.30-10.30 figloraj

12.00 obiad, podwieczorek,

14.00 - 15.00 basen

15.30 - 16.00 zajęcia na terenie szkoły (plastyczne, gry i zabawy sportowe, komputery, gry planszowe itp.)

16.00- 17.00 rozejście się dz. do domu.

7.00-8.00 zbiórka

8.30 śniadanie

9.00 - 11.45 zajęcia na terenie szkoły

12.00- obiad, podwieczorek

14.00 kino Cinema City, film ,, Doktor Dolittle”

ok. 17.00 powrót do szkoły, rozejście się dz. do domu.

7.00-8.00 zbiórka

8.30 śniadanie

9.30- 10.30 karate - LEVEL

12.00 obiad

13.00- 15.00

sala zabaw ANCYMONDO

15.30 - 16.00 zajęcia na terenie szkoły (plastyczne, sportowe, komputerowe, gry stolikowe)

16.00- 17.00  rozejście się dz. do domu.

7.00-8.00 zbiórka

8.30 śniadanie

10.30- 11.30 basen

12.00 obiad, podwieczorek

13.45- 14.30  koncert muzyczny Orkiestry Pana Feliksa

15.00- 16.00 zajęcia na terenie szkoły,

16.00- 17.00 rozejście się dz. do domu.

Grupa IV

7.00- 17.00

p. Beata Ostafińska

 

sala B4 (parter)

 

7.00- 8.00 zbiórka

8.30 śniadanie

10.30- 11.30 zumba LEVEL

12.00 obiad, podwieczorek

13.30-14.30 BLU

15.00- 16.00 zajęcia na terenie szkoły

16.00- 17.00 rozejście się dz. do domu.

7.00-8.00 zbiórka

8.30 śniadanie

10.00- 11.00  figloraj

12.00 obiad, podwieczorek

14.00 - 15.00 basen,

15.30 - 16.00 zajęcia na terenie szkoły,

16.00- 17.00 rozejście się dz. do domu.

7.00-8.00 zbiórka

8.30 śniadanie

12.00 obiad, podwieczorek,

14.00 kino Cinema City, film ,,Doktor Dolittle”

ok.17.00 powrót do szkoły, rozejście się dz. do domu.

7.00- 8.00 zbiórka

8.30 śniadanie

9.00 - 10.30 warsztaty chemiczne ,,Bystrzakowy chemik”

12.00 obiad, podwieczorek

13.00- 15.00

sala zabaw ANCYMONDO

15.30- 16.00 zajęcia na terenie szkoły (sportowe, plastyczne, komputerowe, gry i zabawy zespołowe)

16.00- 17.00 rozejście się dz. do domu.

7.00- 8.00 zbiórka

8.30 śniadanie

9.30- 10.30 szermierka LEVEL

12.00 obiad, podwieczorek

13.45- 14.30 koncert muzyczny Orkiestry Pana Feliksa

15.00- 16.00 zajęcia na terenie szkoły

16.00-17.00 rozejście się dz. do domu.

Grupa V

7.00- 17.00

p. Joanna Siwka

 

sala B 104( piętro)

7.00- 8.00 zbiórka

8.30 śniadanie

11.00- 12.30 warsztaty w Pizzerii

13.00 obiad, podwieczorek

14.30- 15.30 BLU

16.00-17.00 rozejście się dz. do domu.

7.00- 8.00 zbiórka

8.30 śniadanie

10.00-11.00 figloraj

12.00 obiad, podwieczorek,

13.00- 15.00 sala zabaw ANCYMONDO

15.20 - 16.00 zajęcia na terenie szkoły,

16.00- 17.00 rozejście się dz. do domu.

7.00- 8.00 zbiórka

8.30 śniadanie

10.00 - 11.00 zajęcia sportowe BLU

12.00 obiad, podwieczorek,

14.00 kino Cinema City, film ,,Doktor Dolittle”

ok. 17.00 powrót do szkoły, rozejście się dz. do domu.

7.00- 8.00 zbiórka

8.30 śniadanie

9.00- 10.30 Robolandia warsztaty z klockami lego

12.00 obiad, podwieczorek,

12.30 - 16.00 zajęcia na terenie szkoły

16.00- 17.00 rozejście się dz. do domu.

7.00- 8.00 zbiórka

8.30 śniadanie

9.00- 11.45 zajęcia na terenie szkoły (plastyczne, komputerowe, sportowe, gry i układanki zespołowe)

12.00 obiad, podwieczorek

13.45- 14.30 koncert muzyczny Orkiestry Pana Feliksa,

14.40- 16.00 zajęcia na terenie szkoły

16.00- 17.00 rozejście się dz. do domu.

Grupa VI

7.00- 17.00

p. Bożena Szymańska

 

sala B 103 (piętro)

7.00- 8.00 zbiórka

8.50 śniadanie

11.00- 12.30 warsztaty w Pizzerii

13. 00 obiad, podwieczorek

13.20- 14.20 basen

15.00 - 16.00 zajęcia na terenie szkoły

16.00- 17.00 rozejście się dz. do domu.

 

 

 

7.00- b.00 zbiórka

8.50 śniadanie

9.00 - 11.30 zajęcia na terenie szkoły

12.00 obiad, podwieczorek,

13.00- 15.00 sala zabaw ANCYMONDO

15.30- 16.00 zajęcia na terenie szkoły

16.00- 17.00 rozejście się dz. do domu.

 

 

7.00- 8.00 zbiórka

8.50 śniadanie

10.15.- 11.10 warsztaty Słowosfera ,, Jaki znak twój?”

12.00 obiad, podwieczorek,

14.00 kino Cinema City, film ,,Doktor Dolittle”

 ok. 17.00 powrót do szkoły i rozejście się dz. do domu.

7.00- 8.00 zbiórka

8.50 śniadanie

9.30- 10.30 zumba LEVEL

12.50 obiad, podwieczorek

13.20-16.00 zajęcia na terenie szkoły (sportowe, komputerowe, plastyczne, itp.)

16.00- 17.00 rozejście się dz. do domu.

 

 

 

7.00- 8.00 zbiórka

8.40 śniadanie 9.30- 10.30 basen

12.20 obiad, podwieczorek,

13.45- 14.30 koncert muzyczny Orkiestry Pana Feliksa

14.45- 16.00 Zajęcia na terenie szkoły

16.00- 17.00 rozejście się dz.  do domu.

Grupa VII

7.00- 17.00

p. Renata Kolanowska

 

sala A 103 (piętro)

 

7.00- 8.00 zbiórka

8.50 śniadanie

9.30 - 10.30 warsztaty Słowosfera ,, Jaki znak twój?”

12.50 obiad, podwieczorek

13.15 - 16.00 zajęcia na terenie szkoły

16.00- 17.00 rozejście się dz. do domu.

7.00- 8.00 zbiórka

8.50 śniadanie

9.30 - 10.30 basen

12.00 obiad, podwieczorek

13.00 - 15.00 sala zabaw ANCYMONDO

15.30- 16.00 zajęcia na terenie szkoły

16.00- 17.00 rozejście się dz. do domu.

7.00-8.00 zbiórka

8.30 śniadanie

10.30 - 12.30 kino Cinema City film ,,Doktor Dolittle”

ok.13.30 obiad, podwieczorek

14.00- 16.00 zajęcia na terenie szkoły

16.00 - 17.00  rozejście się dz. do domu.

7.00- 8.00 zbiórka

8.50 śniadanie

10.45- 12.15

warsztaty ,,Kopernik”

12.30 obiad, podwieczorek

13.30 - 14.00 pokaz magiczny LEVEL

14.30 - 16.00 zajęcia na terenie szkoły

16.00 - 17.00 rozejście się dz. do domu.

7.00- 8.00 zbiórka

8.40 śniadanie

9.30- 10.30 karate LEVEL

12.00 obiad, podwieczorek,

12.30 - 13.30 koncert muzyczny Orkiestry Pana Feliksa

14.00- 16.00 zajęcia na terenie szkoły,

16.00- 17.00 rozejście się dz. do domu.

Grupa VIII

8.30- 13.30

p.Agnieszka Tomaszewska

 

sala B1 (parter)

 

8.50 śniadanie

9.15 - 11.30 zajęcia na terenie szkoły ( sportowe, komputerowe, plastyczne itp.)

11.30 obiad,

12.15- 13.15 szermierka LEVEL

13.30 - rozejście się dzieci do domu

 

8.50 śniadanie

9.30- 10.30 basen

11.30 obiad

12.00- 13.00 zajęcia na terenie szkoły

13.00- 13.30 rozejście się dz. do domu.

 

8.35 śniadanie

10.30- 12.30  kino Cinema City, film ,,Doktor Dolittle”

ok. 13.30 obiad

  i rozejście się dz. do domu.

 

 

8.50 śniadanie

10.30- 11.30 warsztaty w Pizzerii

12.50 obiad,

13.00- 13.30

rozejście się dz. do domu.

 

 

8.50 śniadanie

9.30 - 11.30 sala zabaw ANCYMONDO

12.00 obiad,

12.30- 13.30 koncert muzyczny Orkiestry Pana Feliksa, rozejście się dzieci do domu

 

Grupa IX

8.30 - 13.30

p. Krystian Kępka

 

sala B 106 (piętro)

 

8.50 śniadanie

9.15- 11.30

zajęcia na terenie szkoły (sportowe, komputerowe, plastyczne itp.)

11.30 obiad,

12.15- 13.15

szermierka LEVEL

13.30 rozejście się dz. do domu.

 

8.50 śniadanie

10.30 - 11.30 basen

12.00 obiad,

12.30-13.30 warsztaty Słowosfera ,, Jaki znak twój?”

13.30-  rozejście się dz. do domu.

8.35 śniadanie

10.30- 12.30  kino Cinema City, film ,,Doktor Dolittle”

ok.13.30 obiad,

 rozejście się dz. do domu.

8.50 śniadanie

9.00-9.40 zajęcia na terenie szkoły

10.30- 11.30 warsztaty w Pizzerii

12.00 obiad,

12.20 - 13.00 zajęcia na terenie szkoły

13.00- 13.30 rozejście się dz. do domu.

8.50 śniadanie

9.30- 11.30 sala zabaw ANCYMONDO

12.00 obiad,

12.30- 13.30 koncert muzyczny Orkiestry Pana Feliksa,

rozejście się dz. do domu.

 

Grupa X

8.30 - 13.30

p. Katarzyna Ratajczyk

 

sala A 101 (piętro)

 

 

9.15 śniadanie

9.30- 10.30 BLU

11.00 - 12.50 zajęcia na terenie szkoły (plastyczne, komputerowe, sportowe, itp.)

13.00 obiad

13.30 rozejście się dz. do domu.

 

8.45 śniadanie

9.30- 12.30 wyjazd na POLIGON do Karolewa

13.00 obiad

13.30 rozejście się dzieci do domu.

 

 

8.35 śniadanie

10.30 - 12.30  kino Cinema City film ,, Doktor Dolittle”

ok.13.30 obiad,

 rozejście się dzieci do domu.

 

 

 

 8.50 śniadanie

9.30 - 11.30 sala zabaw  ANCYMONDO

12.00 obiad

12.00- 13.00 zajęcia na terenie szkoły

13.30 rozejście się dzieci do domu

 

8.50 śniadanie

9.30- 11.30 warsztaty wypieku we WRZOSIE

12.00 obiad

12.30-13.30 koncert muzyczny Orkiestry Pana Feliksa, rozejście się dzieci do domu.

 

Grupa XI

8.30 - 13.30

p. Edyta Chlebicz

sala A 102 (piętro)

 

9.15 śniadanie

9.30 - 10.00 zajęcia na terenie szkoły

10.30 - 11.30 BLU

12.00 obiad

12.20 - 13.00 zajęcia na terenie szkoły,

rozchodzenie się dzieci do domu.

8.45 śniadanie

9.30 - 12.30 wyjazd na POLIGON do Karolewa

13.00 obiad

13.30 rozejście się dzieci do domu.

8.35 śniadanie

10.35 - 12.30  kino Cinema City film ,,Doktor Dolittle”

ok.13.30 obiad,

rozejście się dzieci do domu.

8.50 śniadanie

9.30 - 11.30 sala zabaw ANCYMONDO

12.00 obiad

12.20- 13.00 zajęcia na terenie szkoły

13.00- 13.30 rozchodzenie się dzieci do domu.

9.00 śniadanie

9.30- 10.30 basen

11.00 - 11.45  zajęcia na terenie szkoły

12.00 obiad

12.30 - 13.30 koncert muzyczny Orkiestry Pana Feliksa,

rozejście się dzieci do domu.

 

Data dodania: 2020-01-19 13:49:51
Data edycji: 2020-01-19 14:10:16
Ilość wyświetleń: 1190

Sport w naszej szkole

Rodzic w sieci - szkolenie

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„….mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym, czym chcę aby były, ale czym one chcą i mogą być.”

Janusz Korczak

Partnerzy i instytucje

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook