Czcionka:

ZWROT PODRĘCZNIKÓW 2020/2021

Zwrot podręczników 2020/2021

Klasy IV – VIII i I - III

1. Podręczniki w naszej szkole będą zbierane w dniach 10.06.2021 – 17.06. 2021 r.
  2. Nauczyciele poszczególnych przedmiotów zbierają podręczniki na swoich lekcjach wg list wypożyczeń. Nauczyciele, którzy zakończyli pracę z podręcznikiem przed 10.06 mogą zebrać podręczniki wcześniej.
  3. Uczniowie klas I – III oddają ostatnie części podręczników i język angielski swoim wychowawcom lub nauczycielom uczącym tego j. angielskiego w ustalonym przez nich terminie.
  4. Bibliotekarz, po wcześniejszym uzgodnieniu z nauczycielem i uczniem-koordynatorem klasowym, dostarcza listy wypożyczeń do klasy. Nauczyciel po zebraniu podręczników (z pomocą koordynatora) przysyła go z kompletem podręczników do biblioteki.
  5. Podręczniki należy przygotować do oddania (usunąć jakiekolwiek zapisy, podkleić…).
  6. W przypadku zagubienia lub zniszczenia podręcznika należy odkupić taki sam (musi zgadzać się autor, tytuł, rok wydania) i przynieść do biblioteki.
  7. Ćwiczenia nie podlegają zwrotowi.
  8. Jeżeli zdarzy się, że uczeń/uczennica wyjeżdżają przed terminem oddania podręczników, muszą indywidualnie oddać cały komplet podręczników do biblioteki przed wyjazdem.

Ostateczny termin oddania wszystkich podręczników

17.06.2021 r. (czwartek)!

Data dodania: 2021-06-08 09:31:23
Data edycji: 2021-06-08 11:24:48

Sport w naszej szkole

e - Biblioteka

SPRAWDZIANY SPORTOWE 2021/2022

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„….mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym, czym chcę aby były, ale czym one chcą i mogą być.”

Partnerzy i instytucje