Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Zajęcia dodatkowe

OFERTA DLA UCZNIÓW KLAS I – III

 

Elżbieta Jurek

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania – Mały odkrywca - dla uczniów

kl. 1a

poniedziałek 5 godz. lekcyjna b103

Sylwia Daszkiewicz

 

Mały geniusz – dla uczniów kl.1c

wtorek 5 godz. lekcyjna c102

Mirosława Bryszewska

Ortografia na wesoło – dla uczniów kl. 3a

poniedziałek 5 godz. lekcyjna b104

Mirosława Bryszewska

Wesoła matematyka – dla uczniów kl. 3a

środa 5 godz. lekcyjna b104

Katarzyna Hyża

Ortografia na wesoło – dla uczniów kl. 3b

wtorek 5 godz. lekcyjna b105

Katarzyna Hyża

Wesoła matematyka – dla uczniów kl. 3b

środa 6 godzina lekcyjna

Elżbieta Zaworska

 

Zajęcia rozwijające kreatywność - dla uczniów kl. 2a

wtorek 5 godz. lekcyjna b103

Katarzyna Tylka

 

Zajęcia rozwijające kreatywność- dla uczniów kl. 2b

czwartek 5 godzina lekcyjna b106

Monika Wodzińska

Zajęcia rozwijające zainteresowania: Młody przedsiębiorca - dla uczniów kl.1b

środa 5 godz. lekcyjna b106

Sandra Iskrzycka

Zajęcia rozwijające zainteresowania- dla uczniów kl.2c

piątek 5 godz. lekcyjna b106

OFERTA DLA UCZNIÓW KLAS IV – VIII

 

Magdalena Kalista

 

Koło historyczne - dla uczniów kl.6a, 6b, 6c

poniedziałek 1 godz. lekcyjna a202

Magdalena Kalista

 

Koło historyczne - dla uczniów kl.8a, 8b

czwartek 9 godzina lekcyjna a202

Ewa Jóźwiak

 

Koło matematyczne - dla uczniów kl.8a, 8b

wtorek 1 godz. lekcyjna c201

Katarzyna Borkowska

Zajęcia rozwijające zainteresowania: Przyjazna polszczyzna - dla uczniów kl.8a, 8b

środa „0” godzina lekcyjna c203

Agnieszka Kowalczyk

Zajęcia rozwijające zainteresowania językowe: Easy English - dla uczniów kl.8a, 8b

piątek „0” godzina lekcyjna a101

Grażyna Wrońska

Zajęcia rozwijające zainteresowania: Zabawy z językiem polskim - dla uczniów kl.4a, 4b

środa 7 godzina lekcyjna a203

Marzena Samulska

 

Koło informatyczne - dla uczniów kl.6a, 6b, 6c

piątek 7 godzina lekcyjna c101

Andrzej Musiał

Zajęcia rozwijające zainteresowania językowe: Cultural level up - dla uczniów kl.5a, 5b, 5c

wtorek 8 godz. lekcyjna c303

Justyna Pałka

 

Koło biologiczne – dla uczniów kl.5a, 5b, 5c

środa 8 godzina lekcyjna a102

Justyna Pałka

 

Koło przyrodniczo- dziennikarskie dla uczniów kl. 6a, 6b, 6c

czwartek 8 godzina lekcyjna c101

Renata Rzepecka

 

Koło matematyczne - dla uczniów kl.4a, 4b

czwartek 8 godzina lekcyjna a103

Marcin Wesołowski

Zajęcia rozwijające zainteresowania: Mała Akademia Sztuki - dla uczniów kl. 5a, 5b, 5c

piątek 8 godzina lekcyjna c102

Magdalena Regulska

Zajęcia rozwijające zainteresowania językowe: English around the World- dla uczniów kl.6a, 6b, 6c

wtorek 8 godz. lekcyjna c301

Magdalena Wojciechowska

 

Koło polonistyczne - dla uczniów kl.6a, 6b, 6c

wtorek 8 godz. lekcyjna c203

Bożena Komorowska

Koło wokalne - dla uczniów kl.6a, 6b, 6c

poniedziałek 9 godzina lekcyjna c102

Data dodania: 2019-09-23 11:33:06
Data edycji: 2019-09-27 09:59:29
Ilość wyświetleń: 196

Sport w naszej szkole

Spotkania z rodzicami

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„….mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym, czym chcę aby były, ale czym one chcą i mogą być.”

Janusz Korczak

Partnerzy i instytucje

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook