Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Apple Distinguished School

Sportowa "3" jest  Apple Distinguished School

Miło nam poinformować, że Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Jaworskiegio w Aleksandrowie Łódzkim została wyróżniona za innowacyjne podejście do nauczania zgodne z wizją Apple  “inspiruj, otwieraj, zmieniaj” i otrzymała tytuł:

 

Apple Distinguished School na lata 2023-2026.

 

Szkoły Apple Distinguished Schools  są uznawane za jedne z najbardziej innowacyjnych na świecie. Są ośrodkami merytorycznej awangardy, przywództwa i doskonałości edukacyjnej, z jasną wizją tego, jak bogate w technologie środowiska wspierają cele kształcenia.

Szkoły Apple Distinguished School to wiodące ośrodki, których doskonały poziom dydaktyczny dowodzi, jak działa wizja kształcenia Apple za pomocą nowoczesnej technologii.

W Szkołach Apple Distinguished Schools myślący przyszłościowo liderzy wraz ze społecznością szkolną pracują nad inspirowaniem uczniów, rozwijaniem ich wyobraźni i kreatywności oraz przyczyniają się do zmiany świata na lepszy, poprzez określanie nowych metod pracy z uczniem. Szkoły te mogą pochwalić się udokumentowanymi osiągnięciami w kształceniu.

Szkoły na całym świecie dokonują transformacji w edukacji korzystając z iPada i komputera Mac.

Wykorzystując technologię na lekcji nauczyciele dają uczniom możliwość kierować procesem nauczania, uczyć się i rozwijać, a także odkrywać nowe możliwości i sprawiać, że świat jest lepszym miejscem.

 

"Certyfikat Apple Distinguished School otwiera drzwi do świata pełnego możliwości, kreatywności, innowacyjności i sukcesów." - Piotr Adamczewski - dyrektor Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3

INSPIRUJ - INSPIRE

Jestesmy przykładem tego, jak uczyć i nauczać w ciągle zmieniajacej się rzeczywistości. Odkrywamy nowe możliwości i nieustannie rozwijamy swoje umiejętności wraz z otaczajacym nas światem.

OTWIERAJ - IMAGINE

Motywujemy uczniów do odkrywania nowych możliwości, wykorzystując metody nauczania pobudzające wyobraźnię. Rozwijamy umiejętności krytycznego myślenia, łączymy nauczanie z pasją.

ZMIENIAJ - IMPACT

Przyczyniamy się do zmiany świata na lepszy, poprzez określanie nowych metod pracy z uczniem.


Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że w dniach 8 - 10 listopada 2023 roku mogliśmy uczestniczyć w międzynarodowym wydarzeniu Apple Distinguished Schools Leadership Academy 2023 w Orlando - Full Sail University . To dni pełne inspiracji, pomysłów i ciekawych, nowych rozwiązań. Wymieniając się doświadczeniami z blisko 400 uczestnikami konferencji z 17 krajów, upewniliśmy się, że nowoczesne rozwiązania i technologie w edukacji stosowane w naszej „wyjątkowej szkole” dorównują standardom światowym. Wspaniale, że dołączyliśmy do grona szkół, dla których „Inspire, Imagine, Impact”  to kluczowe hasła sukcesu w edukacji.

Magdalena Gettner

became an Apple Distinguished Educator

Apple z przyjemnością wita Magdalenę Gettner w gronie Apple Distinguished Educators (ADE) Class 2024. W 1995 roku Apple stworzyło program ADE, aby wyróżnić pionierów szkolnictwa podstawowego i wyższego, którzy wykorzystują technologię Apple do skutecznego przekształcania nauczania i uczenia się. Obchodząc 29. rocznicę programu, rozrósł się on do ogólnoświatowej społeczności wizjonerskich i innowacyjnych liderów w edukacji, pomagając innym nauczycielom na nowo przemyśleć możliwości iPada i komputera Mac. Więcej informacji na temat wkładu ADE na całym świecie można znaleźć na stronie https://www.apple.com/education/k12/apple-distinguished-educator/

Witamy w społeczności twórców i innowatorów!

 

 

Data dodania: 2017-01-12 21:28:01
Data edycji: 2024-05-02 09:26:08
Ilość wyświetleń: 1772

Sport w naszej szkole

e - Biblioteka

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„….mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym, czym chcę aby były, ale czym one chcą i mogą być.”

Janusz Korczak

Partnerzy i instytucje

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej