Apple Distinguished School

Sportowa "3" jest  Apple Distinguished School

Miło nam poinformować, że Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Jaworskiegio w Aleksandrowie Łódzkim została wyróżniona za innowacyjne podejście do nauczania zgodne z wizją Apple  “inspiruj, otwieraj, zmieniaj” i otrzymała tytuł:

Apple Distinguished School na lata 2023-2026.

Szkoły Apple Distinguished Schools  są uznawane za jedne z najbardziej innowacyjnych na świecie. Są ośrodkami merytorycznej awangardy, przywództwa i doskonałości edukacyjnej, z jasną wizją tego, jak bogate w technologie środowiska wspierają cele kształcenia.

Szkoły Apple Distinguished School to wiodące ośrodki, których doskonały poziom dydaktyczny dowodzi, jak działa wizja kształcenia Apple za pomocą nowoczesnej technologii.

W Szkołach Apple Distinguished Schools myślący przyszłościowo liderzy wraz ze społecznością szkolną pracują nad inspirowaniem uczniów, rozwijaniem ich wyobraźni i kreatywności oraz przyczyniają się do zmiany świata na lepszy, poprzez określanie nowych metod pracy z uczniem. Szkoły te mogą pochwalić się udokumentowanymi osiągnięciami w kształceniu.

Szkoły na całym świecie dokonują transformacji w edukacji korzystając z iPada i komputera Mac.

Wykorzystując technologię na lekcji nauczyciele dają uczniom możliwość kierować procesem nauczania, uczyć się i rozwijać, a także odkrywać nowe możliwości i sprawiać, że świat jest lepszym miejscem.

"Certyfikat Apple Distinguished School otwiera drzwi do świata pełnego możliwości, kreatywności, innowacyjności i sukcesów." - Piotr Adamczewski - dyrektor Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3

INSPIRUJ - INSPIRE

Jestesmy przykładem tego, jak uczyć i nauczać w ciągle zmieniajacej się rzeczywistości. Odkrywamy nowe możliwości i nieustannie rozwijamy swoje umiejętności wraz z otaczajacym nas światem.

OTWIERAJ - IMAGINE

Motywujemy uczniów do odkrywania nowych możliwości, wykorzystując metody nauczania pobudzające wyobraźnię. Rozwijamy umiejętności krytycznego myślenia, łączymy nauczanie z pasją.

ZMIENIAJ - IMPACT

Przyczyniamy się do zmiany świata na lepszy, poprzez określanie nowych metod pracy z uczniem.

Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że w dniach 8 - 10 listopada 2023 roku mogliśmy uczestniczyć w międzynarodowym wydarzeniu Apple Distinguished Schools Leadership Academy 2023 w Orlando - Full Sail University . To dni pełne inspiracji, pomysłów i ciekawych, nowych rozwiązań. Wymieniając się doświadczeniami z blisko 400 uczestnikami konferencji z 17 krajów, upewniliśmy się, że nowoczesne rozwiązania i technologie w edukacji stosowane w naszej „wyjątkowej szkole” dorównują standardom światowym. Wspaniale, że dołączyliśmy do grona szkół, dla których „Inspire, Imagine, Impact”  to kluczowe hasła sukcesu w edukacji.

Magdalena Gettner

became an Apple Distinguished Educator

Apple z przyjemnością wita Magdalenę Gettner w gronie Apple Distinguished Educators (ADE) Class 2024. W 1995 roku Apple stworzyło program ADE, aby wyróżnić pionierów szkolnictwa podstawowego i wyższego, którzy wykorzystują technologię Apple do skutecznego przekształcania nauczania i uczenia się. Obchodząc 29. rocznicę programu, rozrósł się on do ogólnoświatowej społeczności wizjonerskich i innowacyjnych liderów w edukacji, pomagając innym nauczycielom na nowo przemyśleć możliwości iPada i komputera Mac. Więcej informacji na temat wkładu ADE na całym świecie można znaleźć na stronie https://www.apple.com/education/k12/apple-distinguished-educator/

Witamy w społeczności twórców i innowatorów!

Apple is pleased to welcome Magdalena Gettner to the Apple Distinguished Educators (ADE) Class of 2024. In 1995, Apple created the ADE Program to recognize K-12 and higher education pioneers who are using Apple technology to transform teaching and learning in powerful ways. Celebrating 29 years, the program has grown into a  worldwide community of visionary and innovative leaders in education, helping other educators rethink what’s possible with iPad and Mac. Learn more about the contributions of ADEs worldwide at https://www.apple.com/education/k12/apple-distinguished-educator/

Welcome to a community of creators and innovators!

Sincerely,
Apple Distinguished Educators Team