Czcionka:

Kontrast:

11 Listopada

W dniu 8 listopada odbyły się okolicznościowe apele z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Części artystyczne wprowadziły uczniów w atmosferę wydarzeń 11 listopada 1918 roku. Klasa IIIa, pod opieką pani Katarzyny Hyża, urozmaiciła występ pieśniami oraz przygotowała układ taneczny z flagą. Uczniowie klas V pod opieką wychowawców zaprezentowali krótką lekcję historii, by przybliżyć wydarzenia minionych lat i przypomnieć słowa marszałka Józefa Piłsudskiego: „Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium.” - Józef Piłsudski.
W tym wyjątkowym dniu o godzinie 11:11 cała społeczność szkolna odśpiewała uroczyście hymn narodowy.

Data dodania: 2019-11-13 14:33:43
Data edycji: 2019-11-14 21:26:05

Sport w naszej szkole

Rodzic w sieci - szkolenie

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„….mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym, czym chcę aby były, ale czym one chcą i mogą być.”

Partnerzy i instytucje