BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKOŁY

95-070 Aleksandrów Łódzki, ul. Bankowa 7/11 Tel. 42-712-15-68
email: szkolasport@wp.pl,  www.szkolasport.pl,

Drodzy Rodzice,

za kilka dni wracamy do szkoły. Rok Szkolny 2020/2021 rozpoczynamy w wyjątkowych okolicznościach niezależnych ani od szkoły, ani od gminy, ani od Państwa. Niemniej jednak chciałbym Państwa zapewnić, że szkoła dołożyła wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczne warunki dla kształcenia stacjonarnego.

Celem zespołu pedagogicznego, wszystkich pracowników szkoły i rady rodziców jest prowadzenie nauczania w formie stacjonarnej jako najbardziej optymalnej i efektywnej formy kształcenia przez cały rok szkolny.
Aby to zrobić, przygotowaliśmy i wdrożyliśmy procedury bezpieczeństwa, które pozwolą na bezpieczny pobyt dzieci na terenie szkoły. Procedury znajdziecie Państwo na stronie internetowej szkoły PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA

Bardzo Państwa proszę o zapoznanie się z nimi i ich absolutne przestrzeganie. Tylko dzięki naszej dobrej woli, współpracy
i zrozumienia będziemy mogli funkcjonować stacjonarnie przez cały okres nauki.

Apeluję również do Państwa, aby do szkoły nie przychodziły dzieci z jakąkolwiek infekcją dróg oddechowych lub gorączką, gdyż może to spowodować zamknięcie szkoły i przejście w zdalny tryb nauczania, którego wszyscy chcielibyśmy uniknąć.

Jestem przekonany, że dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie zapewnić dzieciom odpowiednie warunki nauczania stacjonarnego, a Państwu komfort wynikający z poczucia bezpieczeństwa dzieci.

Pozdrawiam serdecznie,

Piotr Adamczewski