CZYTANIE, ŚPIEWANIE I GRANIE DLA SENIORÓW WE „WRZOSIE”

Do wzruszającego spotkania dwóch pokoleń doszło 9 listopada 2022 r. w Domu Dziennego Pobytu „Wrzos” w Aleksandrowie. Pani Grażyna Kwiatkowska wraz z grupą Asystentów Bibliotecznych udała się w odwiedziny do seniorów, by umilić im czytaniem, śpiewaniem i graniem przedobiednie 2 godziny. Głośno – z podziałem na role - czytany był fragment utworu „Babcia na jabłoni”. Blanka Świercz zagrała na skrzypcach arię i Rondinella, a Dominika Grzechnik przy gitarowym akompaniamencie Karoliny Cal zaśpiewała utwór „Perfekt” Ed Sheeran. Okazją do spotkania było Święto Bibliotek Szkolnych i zbilżający się Ogólnopolski Dzień Seniora. Występy wywołały u obserwatorów wzruszenie i radość. Pani kierownik Irena Kajszczak, dziękując młodzieży za piękne spotkanie, obdarowała ich słodkimi upominkami i zaproszeniem do kolejnych odwiedzin.

Data dodania: 2022-11-16 11:23:44
Data edycji: 2022-11-18 14:34:27