DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2023

13 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Jest to święto wszystkich pracowników oświaty, zatem dzień ten był okazją do wspólnego spotkania, podziękowań, życzeń i podsumowań. Uczniowie klas drugich oraz Samorząd Uczniowski wraz ze Szkolnym Kołem Wolontariatu przygotowali piękny program artystyczny. Uczniowie, rodzice oraz dyrekcja złożyli wszystkim pracownikom szkoły życzenia oraz podziękowania za codzienny trud.
Z okazji dzisiejszego święta dyrektor wręczył nagrody nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym. Wyróżnieni pracownicy to: Teresa Andrzejczak, Sylwia Daszkiewicz, Anna Drab, Magdalena Gettner, Ewa Jóźwiak, Magdalena Jóźwiak, Robert Kowalski, Małgorzata Kośla, Grażyna Kwiatkowska, Marta Wężyk, Ilona Zinser. Gratulujemy!!!

Na uroczystości na zabrakło podziękowań ze strony Rodziców. Pani Katarzyna Jagieła - przewodnicząca Rady Rodziców podziękowała dyrekcji, nauczycielom  oraz pracownikom niepedagogicznym  Sportowej Trójki za ogromne zaangażowanie i trud włożony w opiekę i wychowanie dzieci.

Przedstawiciele Rady Rodziców wręczyli każdemu pracownikowi szkoły miłe niespodzianki, za które bardzo dziękujemy.

Data dodania: 2023-10-13 14:28:09
Data edycji: 2023-10-13 16:16:52