Czcionka:

Kontrast:

INFORMACJA DLA RODZICÓW!!

Szanowni Państwo,

Od dnia 16.03.2020 wszyscy nauczyciele będą kontaktować się z uczniami za pomocą platformy office 365 oraz za pośrednictwem dziennika elektronicznego (dotyczy to uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej) przekazując treści, zadania do realizacji.

Nauczyciele pozostają do dyspozycji uczniów w godzinach 9-14 za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresami meilowymi: imie.nazwisko@szkolasport.onmicrosoft.com (proszę o wpisanie imienia i nazwiska nauczyciela bez użycia polskich znaków, a w przypadku nazwiska dwuczłonowego wprowadzenie tylko pierwszego nazwiska).

Proszę również o zwrócenie dzieciom uwagi, że założone zespoły klasowe na Teams dla klas IV-VIII służą przede wszystkim do wymiany informacji i wiadomości dydaktycznych, a nie są udostępnionym komunikatorem do zamieszczania "dowolnych" treści.

Ponawiam również do Państwa prośbę, aby dzieci pozostawały w domach.

Pozdrawiam,
Piotr Adamczewski

Data dodania: 2020-03-13 15:41:31
Data edycji: 2020-03-14 18:49:31

Sport w naszej szkole

Rodzic w sieci - szkolenie

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„….mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym, czym chcę aby były, ale czym one chcą i mogą być.”

Partnerzy i instytucje