Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

IX Powiatowy Konkurs Patriotyczny 2019 - wyniki

IX Powiatowy Konkurs Patriotyczny 2019 - wyniki

Wyniki

IX Powiatowego Konkursu Patriotycznego 2019

pod Patronatem Burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego

Pana Jacka Lipińskiego


zorganizowanego
w Sportowej Szkole Podstawowej nr 3
w Aleksandrowie Łódzkim

 

 

Rozstrzygnięcie Konkursu Recytatorskiego
„Przystoi walczyć w obronie praw, wolności, ojczyzny”
Cyceron

Kl. IV –VIII

I miejsca
Damian Kręcikowski kl. VIII - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim, opiekun
p. Katarzyna Borkowska
Zuzanna Papis kl. VIII - Szkoła Podstawowa nr 4 w Aleksandrowie Łódzkim, opiekun p. Dorota Berenc

II miejsca
Jan Sadowski kl. VII - Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim, opiekun p. Małgorzata Lemańska
Maja Bitner kl. V - Szkoła Podstawowa w Rąbieniu, opiekun p. Mirosława Pełczyńska

III miejsca
Wiktoria Papiernik kl. VIII - Szkoła Podstawowa nr 71 w Łodzi, opiekun p. Justyna Ostalska
Bartosz Kraszewski kl. VI – Szkoła Podstawowa w Rudzie Bugaj, opiekun Emilia Porczyńska

WYRÓŻNIENIA
Hubert Makowka kl. VII - Zespół Szkół Katolickich Łodzi, opiekun p. Joanna Pomykalska
Lena Pisera kl. VII - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ozorkowie, opiekun p. Żaneta Chmielecka
Antonina Markiewicz kl. V- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grotnikach, opiekun p. Monika Talarek
Julia Kawecka kl. IV Szkoła Podstawowa nr 8 w Zgierzu, opiekun p. Ewa Jaskuła

 

Rozstrzygnięcie Konkursu Literacko - Historycznego
„Dążenie do wolności jest wielką siłą człowieka"
Antoni Kępiński

Kl. IV – VIII

I miejsce
Katarzyna Kuzańska kl. VIII - Szkoła Podstawowa nr 5 w Ozorkowie – opiekun p. Małgorzata Turzańska

II miejsca
Monika Nowicka kl. VII – Szkoła Podstawowa nr 48 w Łodzi – opiekun Agnieszka Krzesińska
Martyna Janik kl. VII – Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie, opiekun Dorota Gronkowska

III miejsca
Jonatan Dziadkowiec kl. VII – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie, opiekun Magdalena Wojciechowska
Bartosz Siech kl. VIII - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie - opiekun p. Katarzyna Borkowska

WYRÓŻNIENIA
Sandra Jakóbczak kl. VII – Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie, opiekun Dorota Gronkowska
Berenika Kabacińska kl. VIII – Szkoła Podstawowa nr 4 w Aleksandrowie Łódzkim, opiekun Dorota Berenc
Amelia Reksulak kl. VIII - Szkoła Podstawowa nr 5 w Ozorkowie - opiekun p. Iwona Kaczkowska-Czuba
Matylda Górna kl. V - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie - opiekun p. Katarzyna Borkowska

 

Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego
”Mnie ta ziemia od innych droższa”

KLASY I – III

I miejsce
Kinga Sicińska kl. I - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3, opiekun p. Elżbieta Jurek

II miejsca
Nikola Komala kl. I - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3, opiekun Sylwia Daszkiewicz

III miejsce
Konrad Nowakowski kl. II - Szkoła Podstawowa w Rudzie Bugaj - opiekun p. Jolanta Ogińska

WYRÓŻNIENIA
Alicja Uścinowicz kl. I – Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie, opiekun p. Beata Sońta
Natalia Balcerek kl. II - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3, opiekun p. Elżbieta Zadworska
Maria Pokosa kl. III – Szkoła Podstawowa nr 4 w Aleksandrowie, opiekun p. Ewa Kania

KLASY IV - VIII

I miejsce
Julia Sadowska kl. V – Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie, opiekun p. Anna Ciołkowska

II miejsce
Hubert Jabłoński kl. VII - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie - opiekun p. Marcin Wesołowski

III miejsce
Filip Marchewka kl. V – Szkoła Podstawowa w Rudzie Bugaj, opiekun p. Tomasz Cichy

WYRÓŻNIENIA
Nadia Ścigaczewska kl. VII - Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim – opiekun p. Anna Ciołkowska
Zofia Krakowiak kl. VI – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grotnikach, opiekun p. Eulalia Wiśniewska
Wiktoria Ściborska kl. V – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ozorkowie, p. Agata Pietrasik
Marta Kocik kl. V – Szkoła Podstawowa nr 4 w Aleksandrowie, opiekun p. Katarzyna Kopecka
Maria Grzanek kl. VI - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie - opiekun p. Marcin Wesołowski
Wiktoria Smyka kl. V - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie - opiekun p. Marcin Wesołowski

 

Dyrektorów szkół, wszystkich opiekunów uczniów biorących udział
w konkursach oraz nagrodzonych i wyróżnionych uczniów
zapraszamy
na uroczyste podsumowanie
IX Powiatowego Konkursu Patriotycznego
do Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3
w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Bankowa 7/11
w dniu 13 grudnia 2019 r. (piątek) o godz. 10.00
(mała sala gimnastyczna).

Data dodania: 2019-11-29 15:55:22
Data edycji: 2019-11-29 17:54:40
Ilość wyświetleń: 203

Sport w naszej szkole

Rodzic w sieci - szkolenie

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„….mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym, czym chcę aby były, ale czym one chcą i mogą być.”

Janusz Korczak

Partnerzy i instytucje

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook