Czcionka:

Kontrast:

Jem zdrowo, kolorowo

4 grudnia w naszej szkole odbyło się  spotkanie promujące zdrowe odżywianie pt. „Jem zdrowo, kolorowo”, w którym wzięły udział klasy pierwsze oraz zaproszeni goście – klasa Id ze Szkoły Podstawowej Nr 1 oraz Panie z Dziennego Domu Pobytu „Wrzos”. Rozpoczęła klasa Ic krótkim, zabawnym przedstawieniem. Dzieci kolorowo ubrane, pięknie mówiły i śpiewały, dlaczego warto jeść zdrowo. Następnie Panie z „Wrzosu” pokazały jak ugotować zdrową zupę i jakie warzywa powinny się znaleźć w naszej diecie. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się zagadki ze słodkimi, ale zdrowymi nagrodami.  Uroczystość zakończyła się owocowym poczęstunkiem i wspólnym zdjęciem. Artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Wszyscy świetnie się bawili i miło spędzili czas.

Data dodania: 2019-12-05 20:55:58
Data edycji: 2019-12-05 20:56:32

Sport w naszej szkole

Rodzic w sieci - szkolenie

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„….mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym, czym chcę aby były, ale czym one chcą i mogą być.”

Partnerzy i instytucje