Czcionka:

Kontrast:

KONSULTACJE DLA KLAS VIII

Zgodnie z zapisami Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 maja 2020 r. (Dz. U. poz. 871), oraz Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 maja 2020 r. (Dz. U. poz. 872) od dnia 25 maja 2020 r. dla uczniów klas VIII zorganizowane zostaną konsultacje z nauczycielami prowadzącymi zajęcia edukacyjne, w szczególności z przedmiotów objętych egzaminem ósmoklasisty oraz możliwość korzystania z biblioteki szkolnej.

Mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów w Sportowej Szkole Podstawowej konsultacje zostaną zorganizowane w formie bezpośredniego połączenia video za pomocą aplikacji Teams zgodnie z opracowanym harmonogramem w dniach 25-29.05.2020 r. We wskazanych godzinach nauczyciele pozostają wyłącznie do dyspozycji uczniów klas VIII.

Dla uczniów klas VIII umożliwiamy korzystanie z biblioteki szkolnej od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-13.00.

Data dodania: 2020-05-22 13:28:25
Data edycji: 2020-05-22 13:29:56

Sport w naszej szkole

Rodzic w sieci - szkolenie

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„….mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym, czym chcę aby były, ale czym one chcą i mogą być.”

Partnerzy i instytucje