Czcionka:

Kontrast:

Nowe komputery, Office 365 Education

Pracownia komputerowa szkoły została wyposażona w 11 nowych zestawów komputerowych.

Serdeczne podziękowania dla Państwa Joanny i Jarosława Przygodzkich, którzy przekazali na wyposażenie pracowni 14 profesjonalnych foteli biurowych.

Nowy sprzęt to nie wszystko!!

Aby w pełni wykorzystać posiadane wyposażenie informatyczne, rozwijać umiejętności i kompetencje informatyczne uczniów, szkoła udostępnia dla wszystkich uczniów klas IV-VIII licencje Microsoft 365 Education.

Szeroka gama narzędzi i aplikacji może być wykorzystywana przez uczniów w dowolnym miejscu i czasie.

Na najbliższych zajęciach informatyki każdy uczeń otrzyma niezbędne informacje związane z uruchomieniem, użytkowaniem i funkcjonalnością udostępnionego narzędzia.

Data dodania: 2020-02-12 21:13:02
Data edycji: 2020-02-15 22:11:34

Sport w naszej szkole

Rodzic w sieci - szkolenie

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„….mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym, czym chcę aby były, ale czym one chcą i mogą być.”

Partnerzy i instytucje