OBÓZ LETNI ŁAZY

Letni obóz w Łazach  13-25.08.2020.

Informacja dla osób, które otrzymały od nauczycieli TU deklaracje uczestnictwa w obozie.

Zgodnie z informacją podaną na deklaracji zaliczkę na obóz należy wpłacać na konto szkoły.

Na koniec każdego miesiąca będzie wystawiana faktura  wg danych osoby, która wpłaciła zaliczkę. Osoby, które chcą otrzymać fakturę na inne dane,  proszę o podanie tych danych na  dzienniku  do mnie lub nauczyciela prowadzącego TU.

Jednocześnie informuję Państwa, że mamy ograniczoną ilość miejsc na obóz (maksymalnie 42 miejsca). Nauczyciele TU przekazali deklaracje uczniom z najlepszymi wynikami sportowymi.  Jeżeli będą wolne miejsca będziemy przekazywać deklaracje kolejnym uczniom.

Proszę również osoby, które otrzymały deklarację o przekazanie informacji na dzienniku,  czy wezmą udział z zgrupowaniu.

Pozdrawiam  Ilona Zinser.

Data dodania: 2020-03-17 19:06:51