Z radością informujemy o zakończeniu akcji „Oddaj lekturę za lizaka”, której celem było wzbogacenie zbiorów biblioteki szkolnej oraz promowanie idei dzielenia się książkami.
Dzięki hojności darczyńców udało się zebrać aż 68 książek. Przekazane egzemplarze zasilą zbiory biblioteki i będą służyć naszym czytelnikom przez wiele lat.
Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za zaangażowanie, otwarte serca i wsparcie naszej inicjatywy.
Dziękujemy za udział w akcji i okazaną życzliwość!