POŁĄCZENIE ONLINE UCZNIÓW SPORTOWEJ TRÓJKI Z UCZNIAMI Z USA

Posiadane przez nas wyróżnienie Apple umożliwia nam kontakt z innymi szkołami “Apple Distinguished Schools”. W środę 27 marca klasy 6b, 6c i 8b brały udział w spotkaniu online z uczniami Middle School w Collierville z USA. Spotkanie było bardzo edukacyjne, a nasi uczniowie mieli możliwość dowiedzieć się czy nauka w amerykańskiej szkole wygląda tak jak na filmach z Hollywood. Uczniowie pytali o to jak wyglądają lekcje i testy w “stanach”, czy mają drużyny cheerlederskie, jakie sporty uprawiają i o wiele więcej. Podzielili się również cenną wiedzą na temat naszych szkolnych zwyczajów. Niestety z uwagi na sześciogodzinną różnicę czasu, po ponad 30 minutowej sesji spotkanie musiało się zakończyć, ale już w najbliższym czasie planujemy kolejne. Tym razem uczniowie obu szkół będą mieli okazję rozmawiać “one-to-one”. Czekamy z niecierpliwością!

Data dodania: 2024-04-02 22:31:11
Data edycji: 2024-04-02 22:44:18