Od dnia 18.01.2021 r. zmiana planu lekcji, zajęć dodatkowych!!! Zapoznaj się z informacjami w dzienniku elektronicznym oraz na stronie www.

Czcionka:

Kontrast:

Powiatowe Indywidualne i Drużynowe Biegi Przełajowe 2019

W dniu 23 września 2019 roku odbyły się na stadionie MOSiR Aleksandrów Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe. Świetnie zaprezentowali się uczniowie "Sportowej Trójki"

I miejsca wszystkich drużyn!!!

Sportowa trójkę reprezentowały zespoły w składzie:

Dziewczęta rocznik 2009/10: Gogolin Kesja, Kosak Julia, Libera Lena, Szor Ola, Cygulska Joanna, Dulkowska Klara, Basiak Emilia.

Chłopcy rocznik 2007/08: Smyka Wiktoria, Robaszkiewicz Julia, Klimaszewska Hania, Zarzycka Natalia, Pluta Kornelia, Lejkowska Zuzanna, Ferenc Lea, Zamojska Daniela.

Chłopcy rocznik 2009/10:Ratajczyk Rafał, Adamczewski Bartosz, Malesa Jan, Lamparski Adam , Świętosławski Xawier, Szutenbach Bartosz, Stępniewski Tymon

Chłopcy rocznik 2009/10: Sekuta Mikołaj, Dudkiewicz Daniel, Przygodzki Igor, Szmyt Michał, Frontczak Jan, Knigawka Kacper, Antczak Kacper .

Gratulujemy zawodnikom i trenerom. Życzymy dalszych sukcesów.

Data dodania: 2019-10-15 18:45:23
Data edycji: 2019-10-15 18:49:56

Sport w naszej szkole

SPRAWDZIANY SPORTOWE 2021/2022

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„….mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym, czym chcę aby były, ale czym one chcą i mogą być.”

Partnerzy i instytucje