TAK DZIAŁA KLASA VIIIB !!!

12 kwietnia wolontariusze z klasy 8b, dzięki uprzejmości Pani Alicji Smakowskiej, przygotowali warsztaty dla pacjentów Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Warszawie, w którym działa Fundacja Ronalda McDonalda. Jako, że wizyta była w Dniu Chomika, jednym z elementów było wspólne kolorowanie i ozdabianie książeczek z opowiadaniami właśnie o chomiku. Ponadto podczas warsztatów dzieci, a także rodzice, mogli wspólnie z uczniami zrobić bransoletki z koralików i żyłek. Część pacjentów mogła nauczyć się także układać kostkę Rubika. Forma warsztatów została bardzo pozytywnie i z dużym entuzjazmem przyjęta przez dzieciaki. Rodzice mieli także okazję do chwili odpoczynku. Dla uczniów naszej szkoły była to świetna lekcja empatii i bezinteresownego zaangażowania się w pomoc drugiemu człowiekowi. Opiekunki z fundacji pochwaliły uczniów za ich postawę, pomysłowość, jakość przygotowania warsztatów i współpracę.

Data dodania: 2024-04-17 10:42:39
Data edycji: 2024-04-17 10:52:33