Czcionka:

Kontrast:

Uroczyste podsumowanie Konkursu Patriotycznego

"Patriotyzm to umiłowanie ojczyzny..."

Uroczyste podsumowanie

IX Powiatowego Konkursu Patriotycznego

13 grudnia 2019 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste podsumowanie IX Powiatowego Konkursu Patriotycznego pod Patronatem Burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego Pana Jacka Lipińskiego.

Uczniowie szkół podstawowych uczestniczyli w konkursie recytatorskim, literacko-historycznym i plastycznym.

Miło nam było powitać w szkole Pana Jacka Lipińskiego - Burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego, Panią Małgorzatę Grabarczyk - Przewodniczącą Rady Miejskiej, Panią Stanisławę Raczyńską - Członka Zarządu Okręgu ZNP w Łodzi, Panią Katarzynę Szewczyk - Przewodniczącą Rady Rodziców, dyrektorów, nauczycieli, rodziców a przede wszystkim Laureatów tegorocznego konkursu.

Laureaci w poszczególnych kategoriach otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Podziękowania skierowano również do nauczycieli, którzy przygotowywali uczniów.

Wszyscy zaproszeni goście i uczniowie wysłuchali utworu „Dnia 1 września” w wykonaniu Zuzanny Lejkowskiej uczennicy z klasy VI C oraz "Rotę" w wykonaniu uczniów klasy VIIIB.

Laureatom i wyróżnionym uczniom w poszczególnych konkursach serdecznie gratulujemy!!

Data dodania: 2019-12-14 21:30:04
Data edycji: 2019-12-16 22:32:38

Sport w naszej szkole

Rodzic w sieci - szkolenie

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„….mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym, czym chcę aby były, ale czym one chcą i mogą być.”

Partnerzy i instytucje