Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września 2019 roku razem z uczniami, rodzicami i przedstawicielami władz samorządowych powitaliśmy w „sportowej trójce” nowy rok szkolny. Podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego Jacek Lipiński przedstawił nowego dyrektora szkoły - Piotra Adamczewskiego.

Poza zmianą na stanowisku dyrektora w szkole nastąpiły również zmiany na stanowiskach wicedyrektorów, którymi zostali Izabela Marciniak i Robert Joachimiak.
Piotr w kilku słowach przedstawił cele, które z całym zespołem pracowników będzie realizował w nadchodzącym roku szkolnym, by stworzyć ze szkoły ciekawe centrum edukacyjno-sportowe.

Nowy dyrektor na zakończenie uroczystości życzył uczniom, aby nigdy nie przestawali być spragnieni wiedzy i  aby zdobywanie nowych wiadomości i umiejętności dawało im radość i zadowolenie. Nauczycielom życzył  wielu osiągnięć w pracy zawodowej, a przede wszystkim uznania i poczucia dumy z własnego udziału w kształtowaniu przyszłości młodych pokoleń. Rodzicom zaś, dobrej, otwartej współpracy ze szkołą w poczuciu wspólnej odpowiedzialności za dobro dzieci i młodzieży.

Data dodania: 2019-09-23 11:55:09
Data edycji: 2019-10-07 23:47:33