UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

W dniach 20 i 21 czerwca 2024 roku odbyły uroczystości związane z podsumowaniem roku szkolnego 2023/2024.

20 czerwca w wyjątkowy sposób pożegnaliśmy naszych Ósmoklasistów. Wiele niespodzianek, polonez oraz programy artystyczne w wykonaniu tegorocznych absolwentów to tylko część atrakcji tej wyjątkowej uroczystości. Dyrekcja szkoły wyróżniła i nagrodziła wielu uczniów, a w szczególności podziękowała 11 uczniom, którzy Sportową "Trójkę" ukończyli, otrzymując świadectwo z wyróżnieniem.

21 czerwca to dzień, w którym dyrekcja szkoły podziękowała za cały rok szkolny uczniom klas I-VII.  Z rąk Burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego 12 uczniów otrzymało dyplomy i gratyfikacje finansowe za szczególne osiągnięcia sportowe - Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Polski w Czwórboju Lekkoatletycznym. Aż 15 uczniów tej grupy wiekowej uzyskało tytuł Superbohatera, a 76 uczniów uzyskało świadectwo z wyróżnieniem. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym wyróżnionym!!!

(fotogaleria z zakończenia klas 8 kliknij)

Dziękując wszystkim uczniom za trud włożony w naukę, rodzicom za ogromne wsparcie oraz wszystkim pracownikom szkoły dyrektor Piotr Adamczewski życzył udanego i bezpiecznego wypoczynku podczas tegorocznych wakacji. Do zobaczenia 2 września!!!

Data dodania: 2024-06-27 08:28:49
Data edycji: 2024-06-27 09:02:42