Czcionka:

Kontrast:

XIV Finał Akademii Bezpieczeństwa

Nasi dzielni drugoklasiści - Natalia Balcerek i Mateusz Śladowski, w dniu 22 listopada brali udział XIV finale Akademii Bezpieczeństwa, organizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi. Reprezentowali powiat zgierski. Ich zadaniem bylo pokonanie skomplikowanego toru przeszkód oraz rozwiązanie testu teoretycznego.
Po zakończeniu zmagań, zawodnicy otrzymali wspaniałe nagrody - hulajnogi i kaski. W trakcie konkursu uczniom towarzyszył młodszy aspirant Robert Borowski z Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu.
Najważniejszy w tym dniu był duch walki i rywalizacji. Natalia i Mateusz są pierwszymi, w historii naszej szkoły, uczniami którzy dotarli do finału tego konkursu.

Serdecznie im gratulujemy!!

Data dodania: 2019-11-23 07:54:22
Data edycji: 2019-11-23 16:52:48

Sport w naszej szkole

Rodzic w sieci - szkolenie

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„….mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym, czym chcę aby były, ale czym one chcą i mogą być.”

Partnerzy i instytucje