Czcionka:

Kontrast:

Szczepienia COVID-19 od 12 roku życia

Szanowni Państwo,

proszę o zapoznanie się z udostępnionymi materiałami przekazanymi do szkoły w sprawie akcji szczepień COVID-19 dla uczniów od 12 roku życia.

Wychowawcy klas na zebraniach w dniu 8 września 2021 roku będą zbierać od Państwa wyłącznie deklaracje na szczepienia. Zainteresowanych rodziców szczepieniem dziecka proszę o wydruk i wypełnienie załączonego dokumentu.

Po zebraniu tych deklaracji zostanie podjęta decyzja o miejscu organizacji szczepień o czym zainteresowani rodzice zostaną poinformowani.

Kwestionariusz wstępnego wywiadu nie będzie zbierała szkoła, a punkt szczepień, gdyż stanowi to dokumentację medyczną, a więc uczeń powinien mieć ją wypełnioną w dniu szczepienia lub powinna zostać wypełniona przy lekarzu w tym dniu.

Szkoła jest odpowiedzialna tylko za część organizacyjną tej akcji, a nie za zbieranie przechowywanie lub uzupełnianie dokumentacji medycznej.

Piotr Adamczewski

Data dodania: 2021-08-29 08:56:30
Data edycji: 2021-08-29 10:29:29

Sport w naszej szkole

e - Biblioteka

Lekarz Medycyny Sportu - zapisy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

„….mówiłem nie do dzieci, a z dziećmi, mówiłem nie o tym, czym chcę aby były, ale czym one chcą i mogą być.”

Partnerzy i instytucje