Koncert kold i pastoraek [data utworzenia: 2013-01-23 ]
   Koncert kold i pastoraek
W zimowy pitek 18.01.2013 r. o godz. 13.00 rozpocz si szkolny  koncert kold i pastoraek. Zainteresowanie byo bardzo due. Wzili w nim udzia uczniowie z oddziau przedszkolnego, szkoy podstawowej i gimnazjum. Gwnymi organizatorkami byy Panie: Elbieta Romanowicz i Krystyna Kurek. Pomagay i otuchy ,, artystom” dodaway Panie: Justyna Paka i Katarzyna Hya oraz przybyli rodzice i  dziadkowie. Zgromadzonych powitaa Pani dyrektor Elbieta Gowacka.
  Artyci piewali solo, w duetach, z podkadem muzycznym jak rwnie z gitar. Koldy i pastoraki zapiewane  byy bardzo adnie i  melodyjnie. Usyszelimy te najbardziej znane i popularne ,,Przybieeli do Betlejem”, ,,Lulaje Jezuniu” czy ,,Wrd nocnej ciszy”, ale te te mniej znane takie jak:,,Na tym niebie”, ,,By pastuszek bosy”, ,,Kolda dla nieobecnych” czy ,,Tobie may Panie”.
 Po wystpie wszyscy zostali zaproszeni na sodki poczstunek a kady uczestnik koncertu otrzyma  drobny upominek.  Wszystkim gratulujemy i zapraszamy w nastpnym roku.
 W koncercie wzili udzia:
Dominika Sitkiewicz, Kinga Kowalczyk, Dominik Popielewski, Jakub Sibiski, Arkadiusz Skocze, Kacper Uliski,     Bartomiej Grabowski, Bartomiej Lipski, Wiktoria Mirowska, Adrian Taburski, Angela Taburska,  Magda Mendel, Julka Sarbak, Arkadiusz Grabarczyk, Igor Paka, Szymon Saata, Lena Krasiska, Weronika Szymczak, Natalia Jejmocka, Aleksandra Stasiak, Kinga Frtczak, Liwia Wiewirska, Wiktoria Chmielewska, Olivia Lnders, Nikola Rbiewska, Marysia Bk, Kasia i Wiktor Romanowicz oraz Marcin Kotecki, Julia i Eryk Jokiewicz, Kuba Karasiski, Patrycja Sibiska, Ala Mokrosiska, Gabrysia Olczyk, Wiktoria Skocze, Wiktoria Otto, Zuzanna Zibka, Paulina Bartosz, Julia Wlczyska, Jan Szulc , Max Izdebski, Wiktoria Gowacka, Marcelina Kaczmarek, Sandra Kosztowna, Angelika Taburska, Justyna Sikora, Oliwia Malinowska i Natalia Wieliska.