Koncert kolęd i pastorałek [data utworzenia: 2013-01-23 ]
   Koncert kolęd i pastorałek
W zimowy piątek 18.01.2013 r. o godz. 13.00 rozpoczął się szkolny  koncert kolęd i pastorałek. Zainteresowanie było bardzo duże. Wzięli w nim udział uczniowie z oddziału przedszkolnego, szkoły podstawowej i gimnazjum. Głównymi organizatorkami były Panie: Elżbieta Romanowicz i Krystyna Kurek. Pomagały i otuchy ,, artystom” dodawały Panie: Justyna Pałka i Katarzyna Hyża oraz przybyli rodzice i  dziadkowie. Zgromadzonych powitała Pani dyrektor Elżbieta Głowacka.
  Artyści śpiewali solo, w duetach, z podkładem muzycznym jak również z gitarą. Kolędy i pastorałki zaśpiewane  były bardzo ładnie i  melodyjnie. Usłyszeliśmy te najbardziej znane i popularne ,,Przybieżeli do Betlejem”, ,,Lulajże Jezuniu” czy ,,Wśród nocnej ciszy”, ale też te mniej znane takie jak:,,Na tym niebie”, ,,Był pastuszek bosy”, ,,Kolęda dla nieobecnych” czy ,,Tobie mały Panie”.
 Po występie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek a każdy uczestnik koncertu otrzymał  drobny upominek.  Wszystkim gratulujemy i zapraszamy w następnym roku.
 W koncercie wzięli udział:
Dominika Sitkiewicz, Kinga Kowalczyk, Dominik Popielewski, Jakub Sibiński, Arkadiusz Skoczeń, Kacper Uliński,     Bartłomiej Grabowski, Bartłomiej Lipski, Wiktoria Mirowska, Adrian Taburski, Angela Taburska,  Magda Mendel, Julka Sarbak, Arkadiusz Grabarczyk, Igor Pałka, Szymon Sałata, Lena Krasińska, Weronika Szymczak, Natalia Jejmocka, Aleksandra Stasiak, Kinga Frątczak, Liwia Wiewiórska, Wiktoria Chmielewska, Olivia Lnders, Nikola Rębiewska, Marysia Bąk, Kasia i Wiktor Romanowicz oraz Marcin Kotecki, Julia i Eryk Jołkiewicz, Kuba Karasiński, Patrycja Sibińska, Ala Mokrosińska, Gabrysia Olczyk, Wiktoria Skoczeń, Wiktoria Otto, Zuzanna Ziąbka, Paulina Bartosz, Julia Wólczyńska, Jan Szulc , Max Izdebski, Wiktoria Głowacka, Marcelina Kaczmarek, Sandra Kosztowna, Angelika Taburska, Justyna Sikora, Oliwia Malinowska i Natalia Wielińska.