Lepimy Śniegowe Bałwany! [data utworzenia: 2013-02-01 ]
      Lepimy Śniegowe Bałwany!
 24.01.2013r. klasy III wraz z Paniami Elżbietą Jurek i Mirosławą Sicińską ruszyły na śnieg z gałązkami, czarnymi guzikami i marchewkami. Rekwizyty te potrzebne były do dekoracji bałwanów. Uczniowie przy pomocy łopat i rękawic usypywali śnieg, toczyli, ubijali i formowali kule.  Po krótkim czasie na Placu Kościuszki pojawiły się białe śniegoludy. Jedne były stojące, drugie leżące, ale wszystkie uśmiechnięte i ciekawie wykonane. Taka zimowa zabawa dała uczniom dużo radości.
  Akcja odbywała się w ramach kampanii ,,Uśmiech biały jak śnieg”, prowadzonej przez Kliniczne Centrum Medyczne we współpracy z Urzędem Miejskim.