Lepimy niegowe Bawany! [data utworzenia: 2013-02-01 ]
      Lepimy niegowe Bawany!
 24.01.2013r. klasy III wraz z Paniami Elbiet Jurek i Mirosaw Sicisk ruszyy na nieg z gazkami, czarnymi guzikami i marchewkami. Rekwizyty te potrzebne byy do dekoracji bawanw. Uczniowie przy pomocy opat i rkawic usypywali nieg, toczyli, ubijali i formowali kule.  Po krtkim czasie na Placu Kociuszki pojawiy si biae niegoludy. Jedne byy stojce, drugie lece, ale wszystkie umiechnite i ciekawie wykonane. Taka zimowa zabawa daa uczniom duo radoci.
  Akcja odbywaa si w ramach kampanii ,,Umiech biay jak nieg”, prowadzonej przez Kliniczne Centrum Medyczne we wsppracy z Urzdem Miejskim.

[x] Zamknij