Ślubowanie klas I Szkoły Podstawowej i Gimnazjum [data utworzenia: 2005-10-30 ]

Dnia 5 listopada 2005 r. o godzinie 10:30 odbyło się uroczyste slubowanie klas pierwszych Miejskiego Gimnazjum Sportowego.

Tekst ślubowania uczniów gimnazjum:

My, uczniowie Gimnazjum Sportowego, na sztandar nasz ślubujemy:

- brać przykład z patrona naszej szkoły - Józefa Jaworskiego, pilnie zdobywając wiedzę, pracując nad rozwojem fizycznym i duchowym.

- szanować godność osobistą kazdego człowieka i kierować się w zyciu podstawowymi wartościami moralnymi.

- dbać o dobre imię naszego gimnazjum, przestrzegając zasad dobrego wychowania, współzycia w społeczności szkolnej i lokalnej.

- brać czynny udział w zawodach sportowych, wydarzeniach i uroczystościach szkolnych.

Akt ślubowania klasy Ib ( 800 x 557 )
Akt ślubowania klasy.
Akt ślubowania klasy Ia ( 800 x 557 )
Akt ślubowania klasy.