I N F O R M A C J E
O SZKOLE
S P O R T
SZKO�A PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
KADRA
RODZICE
ABSOLWENCI
Pełna treść artykułu
Wycieczka klas II do Torunia [data utworzenia: 2013-06-17 ]
  Toruń-miastem Kopernika i czekoladowego piernika
Dnia 14 czerwca 2013 roku w piątek klasy IIa i IIb wyjechały na jednodniową wycieczkę do Torunia. Na początku uczniowie skierowali swe kroki do Planetarium. Obejrzeli w nim film o gwiazdozbiorach i usłyszeli ciekawe informacje o planetach. Następnie z panem Michałem Ojczykiem (przewodnikiem turystycznym od  1960 r.) zwiedzili Stare Miasto, pomnik i dom  Mikołaja Kopernika a także ruiny zamku, w którym ,, straszy” do dziś. Po krótkim czasie przeznaczonym na kupienie pamiątek i zjedzenie obiadu, wycieczkowicze udali się nad rzekę. Dzieci wsiadły na statek wycieczkowy i pływały rejsem po Wiśle. Po przejażdżce, pełni wrażeń udali się do autokaru. Podczas powrotu dzieci opowiadały o tym co im się najbardziej podobało i co zapamiętały. Z radością pokazywały sobie kupione pamiątki. Wycieczka była udana, zwiedziliśmy to co zaplanowaliśmy.
 Opiekunkami wycieczki były panie wychowawczynie: Mirosława Bryszewska, Katarzyna Hyża, Joanna Karcz. Również  wspaniale pomagała mama jednego z uczniów klasy Ia pani Agnieszka Baszczyńska.
 [ Strona Główna ]

G A L E R I A   Z D J Ę Ć | kliknij na zdjęciu aby powiekszyć
 ( 648 x 486 )
 ( 648 x 486 )
 ( 800 x 600 )
 ( 648 x 486 )
 
 ( 648 x 486 )
 ( 648 x 486 )
 ( 648 x 486 )
 


Wyszukiwarka
PROJEKTY I PROGRAMY
Szkoła posiada nowoczesną pracownię komputerową i Multimedialne Centrum Informacji z projektu współfinansowanego przez Unię Europejską
 Socrates Comenius
ADMINISTRACJA