Wycieczka klas II do Torunia [data utworzenia: 2013-06-17 ]
  Toru-miastem Kopernika i czekoladowego piernika
Dnia 14 czerwca 2013 roku w pitek klasy IIa i IIb wyjechay na jednodniow wycieczk do Torunia. Na pocztku uczniowie skierowali swe kroki do Planetarium. Obejrzeli w nim film o gwiazdozbiorach i usyszeli ciekawe informacje o planetach. Nastpnie z panem Michaem Ojczykiem (przewodnikiem turystycznym od  1960 r.) zwiedzili Stare Miasto, pomnik i dom  Mikoaja Kopernika a take ruiny zamku, w ktrym ,, straszy” do dzi. Po krtkim czasie przeznaczonym na kupienie pamitek i zjedzenie obiadu, wycieczkowicze udali si nad rzek. Dzieci wsiady na statek wycieczkowy i pyway rejsem po Wile. Po przejadce, peni wrae udali si do autokaru. Podczas powrotu dzieci opowiaday o tym co im si najbardziej podobao i co zapamitay. Z radoci pokazyway sobie kupione pamitki. Wycieczka bya udana, zwiedzilimy to co zaplanowalimy.
 Opiekunkami wycieczki byy panie wychowawczynie: Mirosawa Bryszewska, Katarzyna Hya, Joanna Karcz. Rwnie  wspaniale pomagaa mama jednego z uczniw klasy Ia pani Agnieszka Baszczyska.