II SZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI WAKACYJNEJ [data utworzenia: 2013-06-23 ]
 II SZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI WAKACYJNEJ
21 czerwca 2013r. w naszej szkole odbył się II Festiwal Piosenki Wakacyjnej. Organizatorami były nauczycielki p. Krystyna Kurek i p. Elżbieta Romanowicz, ale w całość zaangażowane były również:
p.Katarzyna Hyży – fotograf, p.Jagoda Siadul - dekoracja, p.Joanna Liberda, p.Elżbieta Wypłosz oraz uczennica klasy II a gimnazjum Katarzyna Romanowicz.
 Celem spotkania było zintegrowanie się wszystkich poprzez piosenkę, która zawsze jednoczy ludzi. W festiwalu wzięli udział uczniowie z klasy przedszkolnej, grup wiekowych I-III , IV-VI i I-III gimnazjum.
 Pani Dyrektor dokonała otwarcia, następnie wszyscy wspólnie śpiewaliśmy przy akompaniamencie gitary wakacyjne piosenki z dawnych lat tj. „Lato, lato”, „Ogniska już dogasa blask”, „Płonie ognisko w lesie” i inne.
 W miłej atmosferze upłynął nam przedwakacyjny czas. Na koniec odbył się słodki poczęstunek i każde dziecko otrzymało podziękowanie w postaci dyplomu. Niech piosenka przypomnij nam te chwile co minęły i zachęci do śpiewania. Zapraszamy wszystkich na następny festiwal w naszej szkole, tym razem piosenki patriotycznej.