II SZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI WAKACYJNEJ [data utworzenia: 2013-06-23 ]
 II SZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI WAKACYJNEJ
21 czerwca 2013r. w naszej szkole odby si II Festiwal Piosenki Wakacyjnej. Organizatorami byy nauczycielki p. Krystyna Kurek i p. Elbieta Romanowicz, ale w cao zaangaowane byy rwnie:
p.Katarzyna Hyy – fotograf, p.Jagoda Siadul - dekoracja, p.Joanna Liberda, p.Elbieta Wyposz oraz uczennica klasy II a gimnazjum Katarzyna Romanowicz.
 Celem spotkania byo zintegrowanie si wszystkich poprzez piosenk, ktra zawsze jednoczy ludzi. W festiwalu wzili udzia uczniowie z klasy przedszkolnej, grup wiekowych I-III , IV-VI i I-III gimnazjum.
 Pani Dyrektor dokonaa otwarcia, nastpnie wszyscy wsplnie piewalimy przy akompaniamencie gitary wakacyjne piosenki z dawnych lat tj. „Lato, lato”, „Ogniska ju dogasa blask”, „Ponie ognisko w lesie” i inne.
 W miej atmosferze upyn nam przedwakacyjny czas. Na koniec odby si sodki poczstunek i kade dziecko otrzymao podzikowanie w postaci dyplomu. Niech piosenka przypomnij nam te chwile co miny i zachci do piewania. Zapraszamy wszystkich na nastpny festiwal w naszej szkole, tym razem piosenki patriotycznej.