Szanowni Rodzice [data utworzenia: 2013-08-30 ]
   Szanowni Rodzice
 Od dnia 02.09.2013 r. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Aleksandrowie Łódzkim – Poradnia Medycyny Sportowej, wprowadza imienne zapisy na wizyty lekarskie. Zapisy będą odbywać się w rejestracji – osobiście lub telefonicznie;42-712-77-09 wewn. 54,22 lub 41, 42-712-12-82, 42-712-13-54.
 Nie pobieracie Państwo skierowań z sekretariatu szkoły. Listy klas będą dostarczone do ZOZ Aleksandrów – prosimy przy rejestracji powoływać się na te listy. Dzieci będą informowane przez wicedyrektora do spraw sportu p. Ilonę Zinser, w którym miesiącu dana klasa powinna zgłosić się na badania do Poradni Medycyny Sportowej.
 Dyrektor Elżbieta Głowacka