Jaseka w Domu Pomocy Spoecznej Wrzos [data utworzenia: 2013-12-22 ]

Jaseka

w Domu Pomocy Spoecznej  "Wrzos"

Tradycj naszej szkoy stao si przygotowanie jaseek dla Domu Pomocy Spoecznej.
  W tym roku uczniowie gocili we „Wrzosie” 16 grudnia. Przedstawienie boonarodzeniowe pt: "Zo dobrem zwyciaj” zaprezentowali uczniowie klasy III b szkoy podstawowej. Na scenie pojawia si Maryja z Dziecitkiem i Jzefem, krlowie, pastuszkowie, grono nienobiaych aniow oraz diablta. Mali aktorzy z penym profesjonalizmem odegrali swoje role, wprowadzajc publiczno w witeczny, radosny nastrj. Artystyczny efekt podkrelay pikne  stroje aktorw.
Oprcz uczniw szkoy podstawowej, refleksyjne wiersze o tematyce boonarodzeniowej recytowali gimnazjalici z klasy III A. Wystp wzbogaciy rwnie koldy, ktre z ,,aktorami”  piewaa  zgromadzona publiczno. Na gitarze akompaniowaa Kasia Romanowicz.  Po przedstawieniu wszyscy otrzymali gromkie brawa i zostali zaproszeni na sodki poczstunek.
  Program przygotowany zosta pod kierunkiem wychowawczyni klasy III b p. Katarzyny Hyy oraz p. Elbiety Romanowicz i p. Krystyny Kurek.
 W przygotowaniach pomagaa rwnie p. Magorzata Wickowska.
  Wychowawcy  serdecznie dzikuj wszystkim zaangaowanym w realizacj przedstawienia rodzicom uczniw klasy III b, szczeglnie pani Edycie Duina,  za przygotowanie elementw dekoracji wykorzystanych podczas  uroczystoci oraz pomoc  w dniu wystpu.