Otrzęsiny klas czwartych [data utworzenia: 2006-11-12 ]

Zgodnie z tradycją naszej szkoły w dniu 3.11.2006 r. odbyły się "Otrzęsiny" klas czwartych. W imprezie uczestniczyli: wicedyrektor do spraw pedagogicznych
p. Bożena Komorowska, uczniowie klas IV –VI szkoły podstawowej wraz z wychowawcami oraz pracownicy szkoły.

W tym roku szkolnym chrzest czwartoklasistów przeżyli uczniowie klasy:

• IV a - której wychowawcą jest pani Marzena Samulska
  • IV b - której wychowawcą jest pani Anna Drabczyńska

Jak co roku imprezę zorganizował samorząd uczniowski, którego reprezentanci serdecznie powitali wszystkich zebranych i powitali czwartoklasistów w gronie uczniów klas IV – VI.

Główną częścią imprezy była część konkursowa. Zagadki i konkurencje dotyczyły wiedzy z różnych przedmiotów oraz wielu dyscyplin sportowych. Reprezentanci klas czwartych musieli również udowodnić, że poznali już uczących różnych przedmiotów nauczycieli.

Uczniowie obu klas czwartych wykazali się olbrzymią wiedzą.
Samorząd Uczniowski przygotował niespodziankę. Było to pamiątkowe zdjęcie oraz pięknie, ręcznie malowany portret wszystkich uczniów klas czwartych.
Wszyscy bawili się świetnie.