Otrzsiny klas czwartych [data utworzenia: 2006-11-12 ]

Zgodnie z tradycj naszej szkoy w dniu 3.11.2006 r. odbyy si "Otrzsiny" klas czwartych. W imprezie uczestniczyli: wicedyrektor do spraw pedagogicznych
p. Boena Komorowska, uczniowie klas IV –VI szkoy podstawowej wraz z wychowawcami oraz pracownicy szkoy.

W tym roku szkolnym chrzest czwartoklasistw przeyli uczniowie klasy:

• IV a - ktrej wychowawc jest pani Marzena Samulska
  • IV b - ktrej wychowawc jest pani Anna Drabczyska

Jak co roku imprez zorganizowa samorzd uczniowski, ktrego reprezentanci serdecznie powitali wszystkich zebranych i powitali czwartoklasistw w gronie uczniw klas IV – VI.

Gwn czci imprezy bya cz konkursowa. Zagadki i konkurencje dotyczyy wiedzy z rnych przedmiotw oraz wielu dyscyplin sportowych. Reprezentanci klas czwartych musieli rwnie udowodni, e poznali ju uczcych rnych przedmiotw nauczycieli.

Uczniowie obu klas czwartych wykazali si olbrzymi wiedz.
Samorzd Uczniowski przygotowa niespodziank. Byo to pamitkowe zdjcie oraz piknie, rcznie malowany portret wszystkich uczniw klas czwartych.
Wszyscy bawili si wietnie.