3 maja 2014 [data utworzenia: 2014-05-05 ]
  Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja
 roda 30 kwietnia  bya w szkole dniem bardzo uroczystym. Wszyscy uczniowie przyszli ubrani w strojach galowych. W tym dniu klasa III A pod opiek Pani Mirosawy Bryszewskiej przygotowaa uroczysty apel z okazji zbliajcego si  wita Konstytucji 3 Maja.
 Uroczysto rozpocza si od odpiewania przez zgromadzonych hymnu pastwowego. Nastpnie mali artyci recytowali wiersze o tematyce patriotycznej. Wsplnie piewalimy znane pieni pt:,,Mazurek 3 Maja” i ,,Polskie kwiaty”. Akompaniowaa Pani Boena Komorowska. Rekwizytem wykorzystanym podczas apelu byy biao – czerwone flagi wykonane przez uczniw. Program artystyczny z ciekawoci ogldali nie tylko uczniowie i nauczyciele, ale rwnie przybyli rodzice i dziadkowie.