3 maja 2014 [data utworzenia: 2014-05-05 ]
  Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja
 Środa 30 kwietnia  była w szkole dniem bardzo uroczystym. Wszyscy uczniowie przyszli ubrani w strojach galowych. W tym dniu klasa III A pod opieką Pani Mirosławy Bryszewskiej przygotowała uroczysty apel z okazji zbliżającego się  Święta Konstytucji 3 Maja.
 Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania przez zgromadzonych hymnu państwowego. Następnie mali artyści recytowali wiersze o tematyce patriotycznej. Wspólnie śpiewaliśmy znane pieśni pt:,,Mazurek 3 Maja” i ,,Polskie kwiaty”. Akompaniowała Pani Bożena Komorowska. Rekwizytem wykorzystanym podczas apelu były biało – czerwone flagi wykonane przez uczniów. Program artystyczny z ciekawością oglądali nie tylko uczniowie i nauczyciele, ale również przybyli rodzice i dziadkowie.