Bezpieczna szkoła! [data utworzenia: 2014-05-29 ]
 Bezpieczna  Szkoła !
W Miejskim Gimnazjum Sportowym w dniach 28.05 - 29.05.2014 odbyły się spotkania z zaproszonymi gośćmi  zarówno dla uczniów jak i rodziców.
 Młodzież gimnazjalna miała pogadankę  z  przedstawicielami Policji (wydział Ruchu Drogowego ze Zgierza oraz dzielnicowy z Aleksandrowa Łódzkiego). Podczas spotkania  zostały poruszone tak ważne tematy jakim jest bezpieczna droga do i ze szkoły,  oraz jakie obowiązki mają uczniowie jako osoby  małoletnie.

W trosce o bezpieczeństwo uczniów dla rodziców zostało zorganizowane spotkanie z Kuratorem Sądowym Sądu Rodzinnego w Zgierzu.  Podczas spotkania p. kurator przypomniała rodzicom o obowiązkach jakie  mają wobec swoich małoletnich dzieci.   Rodzice usłyszeli również o odpowiedzialności prawnej jaką ponoszą za swoje dzieci.
 Dziękujemy  naszym gościom za przeprowadzenie spotkań.