Bezpieczna szkoa! [data utworzenia: 2014-05-29 ]
 Bezpieczna  Szkoa !
W Miejskim Gimnazjum Sportowym w dniach 28.05 - 29.05.2014 odbyy si spotkania z zaproszonymi gomi  zarwno dla uczniw jak i rodzicw.
 Modzie gimnazjalna miaa pogadank  z  przedstawicielami Policji (wydzia Ruchu Drogowego ze Zgierza oraz dzielnicowy z Aleksandrowa dzkiego). Podczas spotkania  zostay poruszone tak wane tematy jakim jest bezpieczna droga do i ze szkoy,  oraz jakie obowizki maj uczniowie jako osoby  maoletnie.

W trosce o bezpieczestwo uczniw dla rodzicw zostao zorganizowane spotkanie z Kuratorem Sdowym Sdu Rodzinnego w Zgierzu.  Podczas spotkania p. kurator przypomniaa rodzicom o obowizkach jakie  maj wobec swoich maoletnich dzieci.   Rodzice usyszeli rwnie o odpowiedzialnoci prawnej jak ponosz za swoje dzieci.
 Dzikujemy  naszym gociom za przeprowadzenie spotka.

[x] Zamknij