Pocig za Mikoajem [data utworzenia: 2014-12-21 ]

Pocig za Mikoajem

Tradycj w naszym miecie sta si grudniowy pocig za Mikoajem. Tu przy placu Kociuszki zebrali si najmodsi  uczniowie z klas I – III z rnych szk naszej gminy. Wrd nich nasi pierwszoklasici. Wszystkich zgromadzonych powita Pan Burmistrz Jacek Lipiski oraz  Mikoaj.
 Na pocztku, dzieci  uczestniczyy w wielu konkursach, w ktrych liczya si szybko i zrczno. Wesoe  rytmy muzyki zachcay wszystkich do taca i piewu.  Na najwikszych zmarzluchw czeka  ciepy napj.
 Na zakoczenie spotkania odby si pocig uliczkami parku. Wszyscy starali si dogoni Mikoaja, ktry bieg bardzo szybko  i prezentowa w tym roku  wietn kondycj. Po biegu kade dziecko otrzymao sodki upominek -  czekoladowego mikoaja. Wszystkie dzieci byy bardzo zadowolone ze  wsplnej zabawy i spotkania z Mikoajem.