Odejście na emeryturę długoletniej księgowej [data utworzenia: 2015-04-13 ]

Odejście na emeryturę długoletniej księgowej
          p. Teresy Ochockiej

Po 43 latach pracy zawodowej, w tym 22 latach w Zespole Szkół Sportowych, na emeryturę postanowiła odejść główna księgowa szkoły – Pani Teresa Ochocka. W uroczystym pożegnaniu, które nastąpiło 31 marca 2015 roku na hali sportowej, udział wzięli przedstawiciele władzy samorządowej: pan Jacek Lipiński - Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego, pani Małgorzata Grabarczyk – Przewodnicząca Rady Miejskiej, pani Iwona Dąbek - Sekretarz Aleksandrowa Łódzkiego, pan Grzegorz Siech – Skarbnik Aleksandrowa Łódzkiego, pani Hanna Beda - Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu oraz cała społeczność szkolna. Były kwiaty, podziękowania i życzenia.
 Podczas uroczystości padło pod adresem Pani Teresy Ochockiej wiele ciepłych słów.
 I tak na początku głos zabrała Pani Dyrektor Szkoły - Elżbieta Głowacka, serdecznie dziękując Pani Teresie za wieloletnie pełnienie funkcji głównej księgowej w naszej placówce, za Jej odpowiedzialność i rzetelność. Nadmieniła o życzliwości, wyrozumiałości i bardzo dobrym gospodarowaniu finansami szkoły. Życzyła odwagi i siły, by porywać się na cele i zmiany, realizacji planów, nowych marzeń oraz dobrego zdrowia i spokoju w życiu osobistym. Na zakończenie swojego przemówienia wręczyła Pani Teresie Nagrodę Dyrektora Szkoły za wzorowe wywiązywanie się ze swoich obowiązków.
 Życzenia dobrego odpoczynku, satysfakcji i pogody ducha złożyła również Pani Księgowej delegacja uczniów naszej szkoły.
    Pan Burmistrz w imieniu wszystkich obecnych gości skierował do Pani Teresy podziękowanie za długoletnie, sumienne pełnienie swoich obowiązków w tak odpowiedzialnej pracy i życzył wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
 Główna bohaterka spotkania, bardzo wzruszona, serdecznie podziękowała wszystkim za to spotkanie i za życzenia. Przyznała, że będzie mogła cieszyć się realizowaniem swoich pasji i niespełnionych planów.
 W drugiej części spotkania pani Dyrektor przekazała wszystkim zebranym informację o zgłoszeniu projektu budowy placu zabaw przy naszej placówce w ramach funduszy z Aleksandrowskiego Budżetu Obywatelskiego 2015. Od 13 kwietnia 2015 roku będzie można głosować na nasz projekt - o ile zostanie pozytywnie przyjęty, o co bardzo serdecznie prosiła Pani Dyrektor. Szczegóły można znaleźć na gminnej stronie internetowej.
    Życzeniami owocnego przeżywania Świąt Wielkanocnych oraz bezpiecznego spędzania ferii świątecznych Pani Elżbieta Głowacka zakończyła uroczysty apel.