Spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadków [data utworzenia: 2015-01-26 ]
 Spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadków
 23.01.2015 r. dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Po uroczystym powitaniu przez Panią Dyrektor Elżbietę Głowacką  przedszkolaki przedstawiły przygotowany program artystyczny: recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki. Po krótkim występie babcie i dziadkowie aktywnie uczestniczyli we wspólnych konkursach i zabawach. Dużo radości sprawiło odnajdywanie portretów wykonanych przez wnuki. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki.
 Dziękujemy!