Spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadkw [data utworzenia: 2015-01-26 ]
 Spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadkw
 23.01.2015 r. dzieci zaprosiy do przedszkola swoje kochane babcie i dziadkw. Po uroczystym powitaniu przez Pani Dyrektor Elbiet Gowack  przedszkolaki przedstawiy przygotowany program artystyczny: recytoway wiersze oraz pieway piosenki. Po krtkim wystpie babcie i dziadkowie aktywnie uczestniczyli we wsplnych konkursach i zabawach. Duo radoci sprawio odnajdywanie portretw wykonanych przez wnuki. Szczliwe i rozpromienione twarze bab i dziadkw po raz kolejny ukazay nam, jak wane s takie spotkania i wsplnie spdzone chwile z wnukami. Na koniec tego wyjtkowego dnia dzieci wrczyy swoim ukochanym babciom i dziadkom wasnorcznie przygotowane upominki.
 Dzikujemy!