Dzień Ziemi w naszej szkole [data utworzenia: 2015-04-29 ]
  Dzień Ziemi w naszej szkole
Tegoroczne obchody Światowego Dnia Ziemi poświęcone były promocji odnawialnych źródeł energii.
 Uczniowie klasy Va  pod opieką wychowawcy przygotowali  apel poświęcony tej tematyce. Uczniowie dowiedzieli się  jak oszczędzać energię, co to jest energia odnawialna i dlaczego jest dla ludzi bardzo ważna.
 Podczas apelu rozdano nagrody w konkursie towarzyszącym obchodom Dnia Ziemi pt. „Mini-album o wybranym organizmie chronionym w Polsce”
Spotkanie zakończyło się stwierdzeniem, że każdy z nas jest mieszkańcem tej planety dlatego każdy z nas powinien czuć się odpowiedzialny za jej stan.