Modzi gosuj - wybory prezydenckie 2015 [data utworzenia: 2015-05-07 ]
  MODZI GOSUJ
 WYBORY PREZYDENCKIE 2015
 W dniu 30 kwietnia 2015r. zorganizowalimy symulacje szkolnych wyborw. Uczniowie oraz uczennice naszego gimnazjum mieli moliwo zagosowania na kandydatw lub kandydatki na Prezydenta RP. Dziki temu gimnazjalici mogli wyrazi swoje zdanie oraz zobaczy, jak wygldaj prawdziwe wybory.
 Szkoln akcj wyborcz rozpoczlimy od ustalenia miejsca lokalu wyborczego i przygotowania dekoracji oraz kart wyborczych. Nastpnie powoalimy komisje wyborcz, w ktrej skad wchodzili organizatorzy projektu, czyli przewodniczca komisji wyborczej: Oliwia Niemier oraz pozostali czonkowie: Zuzanna Marciniak, Micha Hyy, Aleksandra Deszczyska oraz Ludwik Janowski.
 W dzie wyborw po kolei kada klasa podchodzia do lokalu wyborczego i gosowaa. Mogli zaznaczy tylko jednego kandydata lub kandydatk na Prezydenta RP. Gosowanie byo tajne.
 A oto kilka zdj z wyborw szkolnych: