Spotkanie z p. Andrzejem Grabowskim [data utworzenia: 2015-06-21 ]

18 czerwca  odbyo si niecodzienne spotkanie.
Nasz szko odwiedzi  pan Andrzej Marek Grabowski – autor wielu ksiek dla dzieci i modziey, ale rwnie tekstw znanych piosenek, ktre piewa znany zesp  FASOLKI („Witaminki, witaminki”, „Kulfon, co z Ciebie wyronie?”, ”Bursztynek”  i innych). Twrca scenariuszy wielu programw telewizyjnych (m.in. Tik-Taka, Ciuchci czy Budzika). Profesor Ciekawski.  Podczas spotkania uczniowie najmodszych klas poznali Kulfona, Zajca Poziomk oraz bohaterw programu BUDZIK. piewali piosenki i rozwizywali zagadki. Zadali mnstwo pyta dotyczcych postaci ze swoich ulubionych ksiek: yrafy Stefanii, Nudzia, Jdrusia czy pieska Jac””sia.  Poznali prawdziw histori dziesicioletniej Krysi z ksiki „Wojna na Piknym Brzegu”. Na zakoczenie, kady mia okazj zdoby dedykacj w jednej z ksiek  pana Andrzeja.