Spotkanie z p. Andrzejem Grabowskim [data utworzenia: 2015-06-21 ]

18 czerwca  odbyło się niecodzienne spotkanie.
Naszą szkołę odwiedził  pan Andrzej Marek Grabowski – autor wielu książek dla dzieci i młodzieży, ale również tekstów znanych piosenek, które śpiewał znany zespół  FASOLKI („Witaminki, witaminki”, „Kulfon, co z Ciebie wyrośnie?”, ”Bursztynek”  i innych). Twórca scenariuszy wielu programów telewizyjnych (m.in. Tik-Taka, Ciuchci czy Budzika). Profesor Ciekawski.  Podczas spotkania uczniowie najmłodszych klas poznali Kulfona, Zająca Poziomkę oraz bohaterów programu BUDZIK. Śpiewali piosenki i rozwiązywali zagadki. Zadali mnóstwo pytań dotyczących postaci ze swoich ulubionych książek: Żyrafy Stefanii, Nudzia, Jędrusia czy pieska Jac”ó”sia.  Poznali prawdziwą historię dziesięcioletniej Krysi z książki „Wojna na Pięknym Brzegu”. Na zakończenie, każdy miał okazję zdobyć dedykację w jednej z książek  pana Andrzeja.