Dzie Ziemi 2016 [data utworzenia: 2016-05-03 ]

Dzie Ziemi obchodzony 22 kwietnia to czas, kiedy ludzie na caym wiecie cz siy, aby uwiadomi wszystkim, e wspaniae dary przyrody trzeba wykorzystywa mdrze - tak, aby starczyo ich dla przyszych pokole.
Budzenie wrd dzieci i modziey wspodpowiedzialnoci za stan rodowiska w przyszoci, poczucia troski o stan czystoci najbliszego otoczenia oraz wychowanie w duchu mioci i szacunku do przyrody, to gwne cele obchodw Dnia Ziemi w naszej szkole.
22 kwietnia w naszej szkole odby si uroczysty apel z okazji Dnia Ziemi. Apel dla klas IV-VI przygotowali i przedstawili czonkowie Samorzdu Uczniowskiego z klasy VI a i b. Na apelu, podczas przedstawienia, uczniowie zachcali do dbania o rodowisko naturalne naszej planety.
 Nastpnie ogoszono wyniki konkursu fotograficznego zorganizowanego w ramach obchodw Dnia Ziemi w naszej szkole. Zdobywc I miejsca zosta Oliwier Szymaski z klasy IVb.  Gratulujemy!!!
Tego dnia uczniowie szkoy podstawowej i gimnazjum brali udzia w Oglnopolskim Konkursie Ekologicznym EKOTEST.