Uroczyste zakoczenie klas III gimnazjum 2016 [data utworzenia: 2016-06-25 ]

Dnia 10 czerwca 2016 roku odbyo si uroczyste zakoczenie nauki w gimnazjum trzecioklasistw naszej szkoy.
 Tradycyjny polonez zapocztkowa t donios chwil, w ktrej uczestniczyli zaproszeni gocie:
pan Jacek Lipiski- Burmistrz Aleksandrowa dzkiego
pani Magorzata Grabarczyk-Przewodniczca Rady Miejskiej i Rady Rodzicw
pani Iwona Dbek-Sekretarz Aleksandrowa dzkiego
pan Maciej Wojtaszek- V-ce dyr. Zespou Szk Zawodowych im. S. Staszica

Dyrektor naszej szkoy pani Elbieta Gowacka , zwracajc si do modziey, powiedziaa o trudnej sztuce tworzenia siebie. yczya gimnazjalistom, aby spotykali w swoim yciu wartociowych ludzi, w myl hasa przewodniego:

„S tacy ludzie…”

Kolejnym punktem uroczystoci by program artystyczny przygotowany przez uczniw klas trzecich pod opiek wychowawcw - pa: Katarzyny Borkowskiej i Magdaleny Wojciechowskiej.
 Monta sowno – muzyczny wzruszy publiczno, a zwaszcza rodzicw, ktrym niejedna ezka popyna, gdy zobaczyli i posuchali swoje ju prawie dorose pociechy.
Powodem do paczu, ale ju z innego powodu - bo miechu , by kabaret, w ktrym nauczyciele (Smerfy) zapowiedziani przez kota (Klakiera) przeprowadzali lekcje z uczniami (Gargamelami).
 Wszyscy zebrani, wprawieni w dobry nastrj, bo czasem warto spojrze na szko z przymrueniem oka, udali si na poczstunek ufundowany i przygotowany przez rodzicw trzecioklasistw.
 A potem by …bal, ktry dugo zostanie w pamici.
Dyrekcja i wychowawcy klas trzecich serdecznie dzikuj rodzicom  za wyjtkowe zaangaowanie i pomoc w organizacji uroczystoci oraz za wszystkie ciepe sowa kierowane pod adresem naszej szkoy.