wiatowy Dzie Tabliczki Mnoenia 2016 [data utworzenia: 2016-10-02 ]

wiatowy Dzie Tabliczki Mnoenia 2016

w Sportowej Szkole Podstawowej nr3

wiatowy Dzie Tabliczki Mnoenia obchodzony w tym roku
30 wrzenia to midzynarodowa akcja, ktra ma na celu zachcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnoenia oraz uwiadomienie, i jej znajomo jest niezbdna w yciu codziennym.

W naszej szkole, z okazji tego wita, odby si Szkolny Konkurs Matematyczny  „Mistrz Tabliczki Mnoenia”.
 O tytu mistrza tabliczki mnoenia walczyo 26 uczniw z klas IV-VI. Konkurs skada si z dwch czci: indywidualnej i grupowej. Do drugiego etapu zakwalifikowao si 18 uczniw, ktrzy bardzo dobrze poradzili sobie z zadaniami, jednak komisja w skadzie:
 p. Krystyna Kurek, p. Renata Rzepecka oraz p. Ewa Jwiak moga wyoni tylko jednego mistrza w kadej kategorii wiekowej.
 Mistrzami Tabliczki Mnoenia w roku szkolnym 2016/2017 zostali:
Franciszek Krawczyk – klasa  IV b
Wiktoria Sobczak – klasa V b
Aleksandra Pietrzak  - klasa VI b

Nagrody i dyplomy zwycizcom wrczaa pani dyrektor Elbieta Gowacka wraz ze wszystkimi czonkami komisji. Pozostali uczestnicy otrzymali pamitkowe dyplomy za udzia w konkursie oraz skromne upominki.

Wszystkim uczestnikom dzikujemy za udzia w konkursie, zwycizcom gratulujemy i yczymy dalszych sukcesw.