Bieg z Mikołajem 2016 [data utworzenia: 2016-12-21 ]
 A Mikołaj pędzi
A Mikołaj gna…

16 grudnia uczniowie z klasy III A uczestniczyli w Biegu Mikołajkowym. Po dotarciu na miejsce, spotkaniu ze Śnieżynką i tańcach przy znanych muzycznych przebojach  dzieci rozpoczęły wypatrywanie Mikołaja, który niespodziewanie pojawił się na ulicy. Po "przybiciu piątki” i krótkiej zabawie, Mikołaj zaprosił wszystkie dzieci do wspólnego biegu alejkami parku. Pomimo nadal utrzymującej się  bardzo dobrej formy i sprawności fizycznej Mikołaj  został szybko złapany. Podczas spotkania każde dziecko otrzymało gorącą herbatę i drobną słodycz. Na pamiątkę cała klasa zaprosiła  Mikołaja do wspólnego zdjęcie.