Zbiórka makulatury w maju [data utworzenia: 2017-05-10 ]

Zbiórka makulatury w maju!

Zapraszamy do przynoszenia makulatury do szkoły.
Przypominamy, że na makulaturę można przeznaczyć: gazety, kolorowe czasopisma, książki, zeszyty, zapisane lub zadrukowane kartki papieru biurowego, opakowania papierowe, kartonowe, tekturę, torby i pudła papierowe.
Na makulaturę nie nadają się: papierowe opakowania z domieszką innych tworzyw (np. kartony po napojach mleku, sokach, powlekane folią okładki niektórych starych podręczników lub ćwiczeń), kalka, papier przebitkowy, tapety, papier zatłuszczony, silnie zabrudzony lub powleczony folią.
Makulatura musi być związana sznurkiem lub w kartonie.
Należy zważyć makulaturę i podać jej wagę koordynatorowi, który będzie wyznaczony w każdej klasie.
 Termin zbiórki w maju: 15 i 16 maja.